מבט פנימה: מה באמת קרה במו"מ של סרסור עם הפועל

חובות פיפ"א, המסמך שהוצג לו, התקציב שיכול להעמיד ולמה דווקא הפועל. אמיר לובין, מי שייצג את איש העסקים, עם הצד של קבוצת הרכישה שמעוניינת לרכוש. מתוך: '5 באוויר'

תגיות: אמיר לובין

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א ( שנה גודל )
תחילת כתבה

לאן הולכת הפועל ת"א ומה באמת קרה במגעים מול איש העסקים, סעיד סרסור? יו"ר הפועל ת"א לשעבר, אמיר לובין, חשף בראיון ל"5 באוויר" מה קרה במשא ומתן, כולל על מה סרסור הסכים להתחייב. מבט ראשון פנימה לתוך מה שבאמת קרה המגעים, לפחות מהצד של קבוצת הרכישה. חשוב לציין, לובין מייצג את קבוצת סרסור וצפוי היה לקבל תפקיד אם היה רוכש את הפועל ת"א, ולכן הגרסה היא מהפוזיציה של קבוצת סרסור, ולא מהצד של הנהלת הפועל ת"א.

"סעיר סרסור זה אדם שנולד בכפר קאסם, חי בחולנדון והוא עוסק בתחום הגז. מדובר באדם שעומד בכל ההתחייבויות שלו. איש רציני מאוד. פגשתי אותו בלונדון, מאוד רציני ומאוד אמיד. הפועל ת"א הייתה חלום ילדות שלו", ליובין פתח את דבריו, "צודק ניסנוב שמעולם לא היה קשר פרונטלי מולו, אבל כמו שניסנוב אחראי על הפן המקצועי בהפועל ת"א, אז בועז תושב אחראי בהבאת רוכש וספונסרים. כל המשא ומתן נעשה מול בועז תושב, הגענו לכתב הבנות מולו עם שותפות בבעלות יחד עם מאיר תושב. היו הסכמות בין סעיד ומאיר תושב וזה מה שהיה. בסכומים שהוא יכול להשקיע עם מאיר תושב, התחייבנו להזרים להפועל ת"א - 6 מיליון שקל בשנה. קיבלנו תשובה מהנהלת הפועל ת"א במסמך רשמי שיש אדם אחר שיכול להשקיע את הסכום הזה ולכן קיבלנו דחייה".

אז איך הפועל ת"א הייתה נראית עם סעיד סרסור? "אני מעריך שיחד עם סעיד הם יכולים להגיע לתקציב של 35 מיליון ש"ח", ליובין המשיך, "ההשקעה של הבעלים הנוכחי העונה היא מאוד נמוכה. אם הם מתכוונים לשים שישה מיליון ש"ח, אז בהצלחה, אבל אני לא חושב שזה קורה ושהם משקיעים בקבוצה. הם שכחו מה זה הפועל ת"א, עברו שנים מאז הפועל ת"א התחרתה על שחקן מול קבוצה גדולה".

יו"ר הפועל ת"א לשעבר הבהיר שסרסור אף הסכים לקחת על עצמו את חובות פיפ"א: "אנחנו, קבוצת סרסור, התכוונו להיכנס למשא ומתן עם כל בעלי החוב שנמצאים כרגע במדינות שלהם דרך עורכי דין, להגיע להסדרים ולשלם את החובות. סעיד אמר שהוא ייקח על עצמו את הכל".

מה צריך לחיות כדי שהעסקה תצא לפועל?
"כדי להחיות את העסקה צריך שצד אחד מאוד ירצה לתת את העסקה. דיברתי עם סעיד בשבוע שעבר. ממה שאני מבין ממנו, אני אומר שאם ירצו למכור, יהיה עם מי לדבר. כשדיברתי עם סעיד עלו הצעות שיהיה בעלים של קבוצה אחרת, והוא רוצה רק את הפועל ת"א".

"כשהוא דיבר עם מאיר תושב הוא דיבר על הבית האדום שכבר לא קיים, על מחלקת הנוער, על זהות של הפועל ת"א. זו קבוצה שאכפת לו ממנה והיא חשובה לו".

"סעיד סרסור רוצה להיות רק בהפועל ת"א". לובין
"סעיד סרסור רוצה להיות רק בהפועל ת"א". לובין
מעבר לתגובות