רמזי ספורי: הפועל ת''א מפעילה לחץ מאסיבי לצרף אותו לשורותיה

אחרי שנה בנגב השחקן ישוחרר מב"ש? הסיכום עם גוטליב מתקרב

תגיות: ליגת העל

שירי אלג'ם
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

בהפועל ת"א לא התרגשו יותר מדי מה-0:0 אמש (שלישי) מול בית"ר ירושלים במסגרת גביע הטוטו. לאור הסגל החסר בשל ענייני הבקרה התקציבית והשחקנים שעוד רוצים לצרף, בקבוצה לקחו בפרופורציה את התוצאה וגם את היכולת הפושרת. בסיום המשחק ניר קלינגר אף הודה שהעונה, גם בשל ההכנה הקצרה והשיטה החדשה של המפעל, הם משחקים בעיקר בשביל לסמן "וי".

כאמור, במועדון עסוקים בעיקר בהשלמת הסגל ואחרי ההסכמה העקרונית של אדי גוטליב לחזור, במועדון סימנו מטרה חדשה: להחזיר גם את רמזי ספורי מהפועל ב"ש. בעבר כבר פרסמנו כי אנשי המועדון גיששו בסביבתו של ספורי ודיברו עם השחקן, שעזב בקיץ הקודם להפועל ב"ש, אבל ביממה האחרונה מפעילים לחץ מאסיבי גם על השחקן עצמו וגם על אביו, האני, שמעורב מאוד בקריירה שלו.

לספורי יש חוזה בב"ש לעוד ארבע שנים אבל הוא טרם סיכם על הקיצוץ בשכרו, מה שפותח את הדלת, לטענת אנשי המועדון לגבי חזרה אפשרית לחודורוב. חשוב לציין כי האדומים יילכו על המהלך הזה רק אם ספורי ישתחרר מחוזהו בב"ש. במועדון מאמינים כי אולי אחרי משחק הגומלין ב"אלוף האלופים" יהיו התפתחויות.

יחזור לחודורוב? (דני מרון)
יחזור לחודורוב? (דני מרון)

לגבי גוטליב, שמועמדותו פורסמה לראשונה באתר ערוץ הספורט, אין עדיין סיכום סופי בין הצדדים, אבל קלינגר לוחץ מאוד על צירופו, במועדון מאמינים היא שאם לא יהיו הפתעות הוא יחתום. גם בסביבתו של הבלם ששיחק באורנבורג אישרו :"הכיוון הוא חיובי".

למרות הסכסוכים שהיו לגוטליב עם הקהל בקדנציה הקודמת שלו במועדון, אוהדים רבים דווקא תומכים בהצטרפות שלו. "אדי הוא אחד הבלמים הטובים בארץ" אמר קלינגר. נשאלת השאלה האם ההנהלה, שחוששת מהפציעה בברך שעבר (קרע ברצועה האחורית) תתעקש להכניס סעיף שמאפשר לה לצאת המחוזה במקרה של פציעה חוזרת.

עניין נוסף הוא סביב עתידו של עומרי אלטמן. במועדון מקווים מאוד שהחלוץ ומלך השערים של הקבוצה בעונה שעברה ישאר.  סעיף השחרור שלו עומד על 300 אלף דולר.

יש ספק לגבי עתידו? (אלן שיבר)
יש ספק לגבי עתידו? (אלן שיבר)
מעבר לתגובות