הפועל כפר סבא מחפשת 2-3 שחקנים: "עובדים על חיזוק"

הירוקים יצאו למחנה אימון ברעננה, משחק הכנה מול סכנין על הפרק. תורג'מן: "לא נביא שחקנים לצורך עיבוי הסגל, אלא רק לשדרג אותו"

גיל לוין
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

הפועל כפר סבא מעלה הילוך בהכנות לעונת 2020/21, וכפי שפורסם בערוץ הספורט, הירוקים יצאו היום (ראשון) למחנה אימונים בעיר השכנה, רעננה. מדובר במחנה אימונים קצרצר בן ארבעה לילות אותם יעבירו במלון ברעננה, כשאימוני הקבוצה ימשיכו להיערך באצטדיון לויטה.

בתכנון, יערוך המאמן עמיר תורג'מן שני אימונים ביום לשחקניו, כשגם משחק אימון מול בני סכנין ביום שלישי הקרוב על הפרק וישמש כמשחק ההכנה האחרון לקראת המחזור הראשון בגביע הטוטו, כשהירוקים יתארחו בשבת באצטדיון היהלום למפגש עם מכבי נתניה.

תורג'מן סיפר על ההכנות: "אנו יוצאים למחנה קצר ולא רגיל בגלל המצב בו אנו מצויים והאיסור לנסוע למחנה בחו"ל. המטרה העיקרית היא גיבוש בין השחקנים, הצוות והכרות טובה יותר בין כל הגורמים. יחד עם זאת, נגביר את קצב האימונים, שיהיו אינטנסיביים יותר. נעבוד על ריכוז וחידוד המטרות לעונה הקרובה ונרצה להמשיך את סיום העונה שעברה".

סגל השחקנים שיוצא למחנה מורכב משלד השחקנים של העונה החולפת כמו עומר פדידה, טל מכלוף, טום שלח, בן רייכרט ואביב סולומון, לצד שחקני הרכש החדשים כמו ג'ורג' פוצ'יבה, מאור ג'רסי, מתן זלמנוביץ' ועומר בראמי.

כמו כן, במועדון ממשיכים לתור אחר שחקני חיזוק נוספים לסגל של תורג'מן, כשהמטרה היא לצרף בין שניים לשלושה שחקנים. המאמן הסביר: "כל המערכת עובדת מאוד קשה על חיזוק. גם בגזרת הישראלים וגם בגזרת הזרים. לא נביא שחקנים לצורך עיבוי הסגל, אלא רק לשדרג אותו".

המטרה של המחנה - גיבוש בין השחקנים (אלן שיבר)
המטרה של המחנה - גיבוש בין השחקנים (אלן שיבר)
מעבר לתגובות