אוראל דגני: הבלם לא מתכוון לשחק עד שהמשכורת תיכנס

המאבק של הבלם עולה שלב. טל בחילה קיבל הצעה לשנתיים

שירי אלג'ם
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

המתיחות בין אוראל דגני להפועל תל אביב עולה שלב. הקפטן הודיע לאנשי המועדון כי עד שהוא לא מקבל את המשכורת של חודש יוני, שטרם שולמה לו, הוא לא ייקח חלק במשחקים. כידוע, הבלם כבר שלח מכתב התראה לפני תביעה בעקבות כך שהוא לא קיבל את שכרו, אך עד היום (שישי) העניין טרם סודר ובעוד מספר ימים כבר אמורים לשלם את משכורת חודש יולי.

דגני אמנם מתאמן עם הקבוצה כרגיל, אך כאמור מבחינתו לא ישחק עד שעניין המשכורת יוסדר, כשמאחורי הקלעים נעשים מאמצים גדולים למצוא קבוצה בחו"ל שתקלוט אותו. סוכנו אדם קידן סיפר בעבר שיש קבוצה בבלגיה וקבוצה בקפריסין שמעוניינות בשחקן. סעיף השחרור של דגני לחו"ל, כידוע, עומד על 100 אלף יורו.

למרות הרצון העז של ניר קלינגר שדגני יישאר, עושה רושם שגם במתחם חודורוב מבינים שזה הולך לכיוון של פרידה, ולשם כך נעשים מהלכים להבאת חיזוק בחלק ההגנתי. אחרי שסיכמו עם הבלם הדרום אפריקאי סיאנדה קולו, גם טל כחילה קיבל הצעה רשמית מהאדומים. לבלם הישראלי, ששיחק במהלך העונה החולפת באטרומיטוס מהליגה הראשונה ביוון, הוצע חוזה לשנתיים.

בלם אחר שעוזב את הקבוצה הוא ירין פרץ. הישראלי עזב את הקבוצה וחתם היום (שישי) בקרמיוטיסה מקפריסין. פרץ בן ה-22 חזר העונה לסגל הפועל ת"א, אך נפצע במשחק בינלאומי בחודש ספטמבר ומאז לא חזר לשחק כל העונה. הבלם יצא מבידוד בקפריסין וחתם על חוזה לעונה אחת.

כחילה יכנס לנעליו של דני? (דני מרון)
כחילה יכנס לנעליו של דני? (דני מרון)
בדרך לחו"ל. ירין פרץ (עמוד הפייסבוק של קרמיוטיסה)
בדרך לחו"ל. ירין פרץ (עמוד הפייסבוק של קרמיוטיסה)
מעבר לתגובות