סעיף היציאה של אור דסה: 150 אלף יורו

סוכן העל שמסייע לו והאופציות שלפניו. קשר רעננה בצומת

גיל לוין
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

הפועל רעננה ממשיכה להתכונן לליגה הלאומית, ובימים אלה מוטרדים אנשי המועדון ממכירתם של מספר שחקני מפתח שלא ירדו עם הקבוצה לליגה השנייה. מי שעתידו מסקרן במיוחד הוא הקשר הצעיר, אור דסה, שהיה לאחת הרכישות הגדולות ביותר בהיסטוריית המועדון.

כזכור, דסה בן ה-21 גדל במכבי תל אביב, ואחרי שהושאל לרעננה לעונה אחת, הצליח לעורר את אמונו של אשר אלון שרכש אותו בקיץ האחרון והשקיע בו כ-700 אלף ש"ח, עבור 50 אחוזים בלבד מכרטיס השחקן שלו. יש לציין שמכבי ת"א השאירה לעצמה 20 אחוזים, וב-30 האחוזים הנותרים אוחז השחקן עצמו.

כעת, כשהקבוצה יורדת ליגה, ברור לכולם כי דסה הצעיר יעזוב והשאלה היחידה היא לאן. נכון להיום ישנם מספר כיוונים העומדים על הפרק וברעננה מספרים כי יתרצו מעסקה של השאלת השחקן לאחת הקבוצות הגדולות לעונה אחת עם אופציה לרכישה. קבוצות כמו הפועל ת"א, בית"ר ירושלים, הפועל חיפה ומכבי חיפה (לפני הגעתו של ברק בכר), הביעו עניין בשחקן.

הקשר מצדו לא ממהר לפעול, ושנה בהשאלה לא ממש קורצת לו. לכן, בימים אלה נבדקות עבורו גם אופציות מעבר לים, כשסוכן העל מילוש מלנוביץ', המשמש גם כסוכנו של אחיו אלי, מסייע לו. יש לציין שבעקבות ירידת הליגה של רעננה, וכן גם בשל משבר הקורונה, סעיף היציאה של השחקן מהחוזה נמוך ונאמד בכ-150 אלף דולר.

דסה, יהפוך לליגיונר? (אודי ציטיאט)
דסה, יהפוך לליגיונר? (אודי ציטיאט)
מעבר לתגובות