הגיחה הסתיימה: לחמן סיים את דרכו ברעננה

כפי שפורסם לראשונה: המאמן שלא הצליח למנוע ירידה נפרד, גל כהן הוחתם לעונה

גיל לוין
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

אחרי פחות מחודש וחצי, אייל לחמן סיים את דרכו בהפועל רעננה, כפי שפורסם לראשונה כאן באתר ערוץ הספורט. המאמן שהגיע על מנת לנסות להציל את המועדון הצנוע מהשרון מירידה לליגה הלאומית (ללא הצלחה) נפרד מהקבוצה בתום תקופה קצרה ביותר, ומי שימלא את מקומו בשנה הקרובה הוא גל כהן, ששימש כמאמן זמני אחרי פיטורי ניסו אביטן.

"הפועל רעננה מודה לאייל לחמן על התקופה בה אימן את הקבוצה ומקדמת בברכה את המאמן גל כהן שהוחתם לשנה הקרובה", כך נמסר מהמועדון. המנכ"ל גיל קופר אמר: "החתמנו את גל מתוך שתי מטרות ברורות, הראשונה עליית ליגה כבר בשנה הקרובה והשנייה, ולא פחות חשובה, קידום השחקנים הצעירים, שחקני הבית שהם עתיד המועדון לשנים הקרובות".

גל כהן הגיב למינוי: "הפועל רעננה יוצאת לדרך חדשה. אני מודה למקבלי ההחלטות על האמון בי ובצוות שלי ומקווה שניפגש חזרה במהרה בליגת העל. שיהיה לכולנו בהצלחה". כזכור, כהן התפטר מתפקידו אחרי מינויו של לחמן, שכן הוא קיבל הצעה להיות עוזר המאמן, אך סירב בתוקף לאחר ששמע על המינוי דרך התקשורת.

אגב, בימים אלה נערכים מבחנים בקבוצה לשחקנים מליגה א'. כמו כן, דמיאן רויטמן צפוי לקחת צעד קדימה ולהיות זה שיעמוד בפרונט. אשר אלון עדיין לא קיבל החלטה סופית.

כהן, סיכם לעונה שלמה (לירון מולדובן)
כהן, סיכם לעונה שלמה (לירון מולדובן)
מעבר לתגובות