הפועל ת"א: האדומים מעוניינים בבן ביטון

בקבוצה מקווים שהמגן ישוחרר מחוזהו. משה סיני צפוי להישאר

שירי אלג'ם
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

כשנותר לה משחק אחד אחרון לעונה מול הפועל חיפה ביום שלישי, בהפועל ת"א כבר חושבים מאחורי הקלעים על העונה הבאה. בעוד יש לה עוד הרבה מאוד סימני שאלה שקשורים בעיקר לפן הכלכלי, בינתיים במועדון מרשים לעצמם לחשוב על אופציות חיזוק.

לערוץ הספורט נודע כי בן ביטון מעניין את האדומים, אם וכאשר ישוחרר מהפועל ב"ש. כרגע, המגן הימני מחזיק בחוזה לשנתיים נוספות בבירת הנגב והוא משתכר כ-200 אלף יורו נטו לעונה (לפני שקיצץ בשל הקורונה).

שמו של ביטון עלה, בעיקר נוכח עזיבתו הצפויה של איעד אבו עביד, שמסיים חוזה במועדון. ביטון שיחק במחלקת הנוער של האדומים וגורם בכיר במועדון אישר כשאמר: "ננסה להחזיר אותו הביתה. ביטון הוא בהחלט שחקן שמעניין אותנו".

ביטון יגיע במקום אבו עביד? (אלן שיבר)
ביטון יגיע במקום אבו עביד? (אלן שיבר)

בתוך כך, בשלב הזה במועדון טוענים כי משה סיני, נציג הבעלים, ישאר בעונה הבאה. אחרי המחלוקות שהיו בינו לבין האחים ניסנוב בתחילת הפלייאוף והעובדה שאין לו חוזה לשנה הבאה, עלתה השאלה לגבי הישארותו. אמנם החוזה בין הצדדים טרם נחתם, אבל כאמור, נכון לעכשיו אומרים בהפועל שהכל ממשיך כרגיל.

בימים הקרובים ימשכו השיחות מול השחקנים לגבי הקיצוצים בשכר בעונה הבאה. בשל משבר הקורונה השחקנים יצטרכו לקצץ גם בשנה הבאה, וכפי שכבר פורסם כאן בעבר, כל שחקן יסכם פרסונאלית את הקיצוץ שלו. במועדון כבר הבהירו ששחקן שלא יקצץ משכרו לא ישאר. 

צפוי להמשיך. סיני. (אלן שיבר)
צפוי להמשיך. סיני. (אלן שיבר)
מעבר לתגובות