תורג'מן ישאר, השלד ישמר: התכניות של כפ"ס

הירוקים חושבים קדימה. "נוכל לדבר בקלות על מקומות 6-8"

גיל לוין
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

קשה לתאר את השמחה שהייתה אמש (חמישי) בחדר ההלבשה של הפועל כפר סבא. מי שהייתה עד לא מזמן העולה החדשה בליגה וסומנה כמי שעשויה לשוב ללאומית מהר, צחקה אחרונה וסיימה את העונה במקום ה-11 בטבלה - אחרי פלייאוף מצוין, שכלל הפסד אחד בלבד והסתיים ב-0:1 מתוק במיוחד מול מכבי נתניה.

"היו הרבה מאוד דברים יפים בפלייאוף", סיכם עמיר תורג'מן. "שחקנים צעירים ששותפו, זרים שנכנסו לקצב, עשינו פלייאוף מצוין ומאוד מכובד. אני מאוד מרוצה וגאה בשחקנים שלי על ההשקעה בתקופה האחרונה, כולל בקורונה. הם הגיעו לכל משחק, שמרו הרבה על שער נקי, וגם כשהיה קשה ידעו להתגבר על הקשיים. אני חושב שהתלכיד, המשפחתיות והווינריות של הפועל כפר סבא עשו את ההבדל".

המאמן, שרשם מצדו מאזן נהדר של ארבעה נצחונות והפסד בודד בשמונת המשחקים מאז הגיע למועדון, זכה למחמאות רבות והוא צפוי לחתום בימים הקרובים על חוזה חדש לקראת העונה הבאה.

בינתיים, ההכנות כבר בשיאן: "הפנים קדימה וכרגע המטרה שלי, של ההנהלה ושל השחקנים היא שהשלד של הקבוצה יישמר וישתדרג בעונה הבאה. אם נוסיף מספר שחקנים בעמדות מסוימות הזקוקות לחיזוק, אני חושב שנוכל לדבר בקלות על מקומות 6-8 בעונה הבאה, אבל נצטרך לראות מה התקציב שלנו ולפי זה נתקדם".

כפי שהצהיר המאמן, השלד הקיים יישמר. אחרי שבן רייכרט כבר הבטיח את הישארותו במועדון, הירוקים סימנו את היעדים הבאים: המגן השמאלי אביב סולומון, והשוער איתמר ישראלי, שרשמו עונה נהדרת - וכמובן, הקפטן ומלך השערים של הקבוצה, עומר פדידה, שמחוזר על ידי קבוצות אחרות בליגה.

בגזרת הזרים, במועדון אסרו על השחקנים לשוב למולדתם ולעזוב את הארץ לאור הנחיות הבידוד הנדרשות בישראל. נכון לרגע זה, נראה שכולם, למעט גרשון קופי, ימשיכו במועדון. בהנהלה ינסו להתחזק בקיץ בשני זרים נוספים במטרה לשפר את ההתקפה והחלק היצירתי של מרכז השדה.

תורג'מן. מוערך בכפ"ס (ברני ארדוב)
תורג'מן. מוערך בכפ"ס (ברני ארדוב)
מעבר לתגובות