מי הבוס? על עתידה של רעננה בליגה הלאומית

אשר אלון עשוי לעזוב את המועדון. ומי המועמד לאמן?

גיל לוין
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

עונת הבלהות של הפועל רעננה הסתיימה בטעם מר והקבוצה מהשרון ירדה לליגה הלאומית מהמקום האחרון בטבלה עם מאזן מביך של 17 נקודות ושני ניצחונות בלבד לאורך העונה. המסמר האחרון היה תבוסה משפילה בדמות 4:0 על ידי בני יהודה באצטדיון הביתי ברמת גן.

הקבוצה מהשרון הייתה נאיבית מדי בתחילת העונה בכל הקשור לבניית הסגל, המשיכה להיות שאננה גם בינואר כשמכרה את קייס גאנם ולא התחזקה בהתאם ולבסוף איבדה שליטה על כדור השלג עם ארבעה מאמנים שונים על הקווים ועזיבתם של שני הקפטנים, בן בנימין ועדי נמני, בטונים צורמים.

כעת הפנים לעונה הבאה והחלטה גורלית תילקח בשבוע הקרוב - מי יוביל את המועדון בליגה הלאומית. עד כה עמד אשר אלון בפרונט, ומאחורי הקלעים פעל גם השותף השקט דמיאן רויטמן. לאורך העונה הצהיר שוב ושוב אלון על רצונו לעזוב, וגם הבהיר את רצינותו כשהפסיק להגיע למשחקי הקבוצה.

בימים אלו מתקיים משא ומתן בין אלון לבין רויטמן כשהשבוע צפוי הראשון לקבל את החלטתו הסופית - האם לסיים את דרכו בהפועל רעננה, או שמא לקחת מספר צעדים לאחור ולתת לרויטמן את המושכות. החלטה זאת צפויה להשפיע על עתידה של רעננה, החל מהתקציב שיופחת באופן משמעותי, כמו גם תמיכתה התקציבית של העירייה, ועד למטרות הקבוצה בלאומית.

נכון לרגע זה מסתמן כי רויטמן צפוי לקבל את המושכות. בתסריט כזה, צפוי גל כהן לשוב לעמוד על הקווים ולהוביל את הקבוצה בליגה הלאומית. בינתיים, בימים אלו אייל לחמן כבר פועל על מנת לסייע בבניית הסגל לעונה הבאה, כשנערכו בימים האחרונים מספר ימי מבחנים לשחקנים מליגה א'.

מעבר לתגובות