חשד: אחת הנערות בפרשה הפרה צו איסור פרסום

המשטרה בודקת זאת בעקבות שידור חי שביצעה ברשת החברתית, במהלכו גם אמרה: "לא זייפתי תעודת זהות, זה היה בשביל מסיבה". וגם: היום אמור לעבור התיק אל הפרקליטות

תומר לוי
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

פרשת הכדורגלנים והקטינות מסתעפת. במשטרת ישראל בודקים חשד לפיו אחת הנערות המעורבות הפרה צו איסור פרסום במהלך שידור חי שביצעה ברשת החברתית. כזכור, בית המשפט הוציא צו איסור פרסום על פרטי החקירה וכן על שמותיהם של המעורבים, הן של שחקני מכבי תל אביב והן של הנערות.

במהלך אותו שידור חי, הנערה ככל הנראה נשאלה על ידי אחד הצופים על הטענה כי היא וחברתה זייפו תעודות זהות. וכך היא נשמעה אומרת: "לא זייפתי. זה היה בשביל מסיבה, חברים. זה לא היה להם (לכדורגלנים החשודים)".

אביה של הנערה הגיב לידיעה ואמר: "אחרי כמה שבועות שהייתה סגורה בבית, היא יצאה לבקר בני משפחה. אין שום איסור פרסום על ה"לייב" שהיא העלתה. צריך לדבר עם מי שמפיץ את זה. היא לא חייכה הרבה זמן".

בתוך כך, היום (חמישי) אמורה המשטרה להעביר את התיק לפרקליטות, והיא זו שתחליט בסופו של דבר אם להגיש כתב אישום או שמא לסגור את התיק. על פי הראיות שהצטברו עד כה, נראה כי החשד המרכזי יותר הוא בנוגע להגשת משקאות אלכוהוליים לקטינות, בעוד לגבי החשד של בעילת קטינה בהסכמה נראה כי הראיות לא מספיק חזקות, לכאורה.

הפרשה מסתעפת (אלן שיבר)
הפרשה מסתעפת (אלן שיבר)
מעבר לתגובות