סימן שאלה אחד גדול: על העתיד של מכבי תל אביב

האלופה מחכה למוצא פיו של גולדהאר לגבי התקציב ל-2020/21. כהן וגלזר פוזלים לחו"ל, ייני, שכטר וגולסה יזכו להצעות חדשות, ומה יהיה עם איביץ'? וגם: שני החשודים בפרשה

תומר לוי
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

מכבי תל אביב חגגה אתמול (רביעי) באופן רשמי את האליפות השנייה ברציפות, לאחר הניצחון 0:1 על בית"ר ירושלים. אחרי שסימנו וי על המטרה, במועדון כעת עומלים על העונה הבאה. בתור התחלה, במכבי ת"א מצפים לשמוע מהבעלים מיץ' גולדהאר על גודל התקציב לקראת 2020/21. אחת השאלות שנותרו פתוחות היא באשר לאפשרות שיתבצע קיצוץ נוסף בשכר השחקנים, כאשר הדבר קשור גם לרשת הביטחון שינפיק משרד האוצר בעקבות משבר הקורונה.

באשר לסגל, שרן ייני, איתי שכטר ואייל גולסה יקבלו הצעות לחוזה חדש. אבי ריקן, דניאל טננבאום וניק בלקמן צפויים להמשיך. סימן שאלה נותר לגבי ז'איר אמאדור ואנריק סאבוריט, שמחזיקים בחוזה לעונה הבאה. יחד עם זאת, הבלם כבר הביע עניין לחזור לספרד. אם התחלואה בארץ תמשיך לעלות - יהיה קשה למכבי לעמוד בדרכו.

שחקני מפתח אחרים שעשויים לעזוב הם יונתן כהן ודן גלזר, שפוזלים לחו"ל. לשניים תג מחיר שעומד על ארבעה מיליון יורו, אבל בעקבות משבר הקורונה - למכבי תל אביב ברור שהיא תצטרך להפחית בדרישותיה. כהן וגלזר, שכמובן מחזיקים בחוזה לעונה הבאה, מעוררים עניין בקרב קבוצות מגרמניה, צרפת ורוסיה.

גלזר. פוזל לחו"ל (אלן שיבר)
גלזר. פוזל לחו"ל (אלן שיבר)

גם לגבי המאמן ולדימיר איביץ' נותר סימן שאלה גדול. הסרבי הצהיר כי יישב עם הבעלים ויקבל החלטה. במכבי אמרו: "מיץ' יכול להשאיר אותו, הבעיה מה קורה מסביב. מה יהיה התקציב ואיזה סגל יהיה פה". אם איביץ' יישאר בסופו של דבר, הוא ירצה לדעת שיעמוד לרשותו סגל חזק מהרגע הראשון, זאת במטרה להצליח יותר העונה במוקדמות ליגת האלופות.

בעניין אחר, חלק משחקני מכבי לא אהבו את העובדה ששמותיהם של שני השחקנים החשודים לא הוזכרו בטקס ההכתרה. בשלב זה, עושה רושם שאין עדיין החלטה של גולדהאר לגבי השניים, ובכל מקרה יחכו במכבי תל אביב להחלטה של הפרקליטות באשר לתיק.

חשוב לו להצליח באירופה (אלן שיבר)
חשוב לו להצליח באירופה (אלן שיבר)
מעבר לתגובות