אייל גולסה: היעד המרכזי במכבי תל אביב הוא להשאירו

הצעה לא מספקת תזרז את עזיבתו של הקשר? וגם: יאניוטיס יפתח מול בית"ר

תומר לוי
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

יש כבר אליפות, וכעת עיקר העבודה במכבי תל אביב היא בנוגע לעונה הבאה. במועדון מחכים למסגרת התקציבית של מיץ' גולדהאר כדי שיידעו כיצד לפעול ומה להציע לשחקנים שמסיימים חוזה בקיץ הנוכחי. בקבוצה סימנו את אייל גולסה כיעד מרכזי מבין השחקנים שרוצים להשאיר בסגל, כאשר אנשי ההנהלה מבינים שהצעה לא מספיק טובה עשוייה להוביל לכך שהוא ימריא לחו"ל, או אפילו יעבור לקבוצה אחרת בארץ כמו מכבי חיפה. אולם, גולסה בכל מקרה ייתן עדיפות למכבי ת"א על פי ההערכות.

כמו כן, החלטה על קיצוץ בשכר השחקנים גם בעונה הבאה עשויה לזרז את עזיבתם של דן גלזר, יונתן כהן ואחרים, שמעוניינים גם כך לצאת לאירופה. נראה כי הפעם השחקנים הצהובים לא ימהרו לקצץ אם יתבקשו, והם אף יבקשו הסברים בנוגע לגובה הקיצוץ, במיוחד אם תגיע רשת הביטחון המדוברת ממשרד האוצר. אחד השחקנים התייחס לנושא ואמר: "נדרוש שקיפות הפעם. אין בעיה לקצץ, אבל רוצים לראות כמה המועדון באמת נפגע".

בנוסף, במועדון יחפשו מחליף לצ'יקו אופואדו, שלא צפוי להמשיך. שרן ייני ואיתי שכטר, שעדיין לא קיבלו הצעות חדשות, צפויים להישאר. השאלה הגדולה ביותר לגבי מישהו משחקני הסגל היא האם ז'איר אמאדור יממש את הרצון שלו לחזור לספרד, ועל כך טרם יש תשובה.

בתוך כך, הערב (רביעי, 21:00, ישיר ב-5SPORT) האלופה תפגוש את בית"ר ירושלים למשחק שהוא כבר לפרוטוקול עבור שני המועדונים. גולסה, גלזר ושכטר עשויים לקבל מנוחה, בעוד דניאל טננבאום יפנה את מקומו בשער לטובת אנדראס יאניוטיס. נראה אגב שוולדימיר איביץ' שומר את ההרכב החזק שלו למשחק מול מכבי חיפה ביום שבת.

ההרכב המשוער: אנדראס יאניוטיס; מאור קנדיל, איתן טיבי, שחר פיבן, ז'איר אמאדור, אנריק סבוריט; רוסלן ברסקי, דור פרץ, אבי ריקן; אילון אלמוג וניק בלקמן.

יאניוטיס, צפוי לתפוח בערב (אלן שיבר)
יאניוטיס, צפוי לתפוח בערב (אלן שיבר)
מעבר לתגובות