עוד צרות: מאמן השוערים של רעננה בבידוד

20:15: היורדת מול בני יהודה, לחמן ישתף צעירים. אנסה: "זה לא קל עבורנו"

גיל לוין
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

הפועל רעננה תפרד הערב (רביעי, 20:15, ישיר ב-5LIVE) מליגת העל במשחק אחרון מול בני יהודה, כשכבר אין לפניה מטרות מסוימות ואפילו התקווה להשיג ניצחון קטן בפלייאוף התחתון נמוגה. ואם זה לא מספיק, אז הקבוצה קיבלה בשורה כי מאמן השוערים, גיא סלומון, נמצא כעת בבידוד, כמו גם עמי וזנה ותמיר כהן מהצוות המקצועי.

בהיעדרם של שני השוערים הראשונים של הקבוצה, אסף צור וניב אנטמן, מי שיפתח בין הקורות הוא השוער השלישי רוי לייב, שיבצע חימום בכוחות עצמו.בנוסף לשוערים, לצערו של אייל לחמן, הוא מגיע למשחק בסגל חסר במיוחד, כאשר מלבד יואב תומר, אביחי ידין ועידו לוי הפצועים, גם איתי קצב ועידו בן יוסף ירצו עונש הרחקה. הראשון על צבירת כרטיסים צהובים והשני של כרטיס אדום מיותר בתיקו האחרון מול הפועל חדרה.

לחמן סיפר: "נמשיך את המגמה של המשחקים האחרונים, של כדורגל פתוח, מהנה וחיובי, לא נזנח את הדרך הזו". גם יוג'ין אנסה שיתף בתחושות: "זאת הייתה עונה מאוד קשה עבורנו, זה לא קל עבור השחקנים לרדת ליגה, אבל זה חלק מהחיים. באופן אישי, אני עולה לכל משחק כדי לשחק בצורה הטובה ביותר שאני יכול".

ברמה המקצועית המאמן ימשיך במגמת שיתוף הצעירים והערב יתן את הקרדיט לשוער השלישי של המועדון, שוער קבוצת הנוער, רוי לייב. שון קלימקין ישוב למרכז ההגנה, זאת על אף שהוא לא כשיר במאת האחוזים.

הרכב משוער: רוי לייב; עמית כהן, שון קלימקין, דויד מתיאוס, ירדן כהן; בן סביר, שניר שוקר, אור דסה; כארם ארשיד, יוג'ין אנסה ועידן שמש.

לחמן, "נמשיך לשחק כדורגל פתוח" (אודי ציטיאט)
לחמן, "נמשיך לשחק כדורגל פתוח" (אודי ציטיאט)
מעבר לתגובות