במכבי חיפה ממתינים: אבי לוזון יתווך בין בכר לב"ש?

הירוקים הבהירו שיחכו שהמאמן יסדיר את תנאיו עם הדרומיים, יו"ר ההתאחדות לשעבר עשוי לסייע. בכרמל החליטו לא לשחרר את השחקנים הזרים לפני המשחק מול מכבי ת"א

מוטי פשכצקי
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

על אף שהבטיחה שהיא תסיים את העונה במקום השני ולמרות שהפגרה בקיץ הקרוב תהיה קצרה מהרגיל, במכבי חיפה קיבלו החלטה שלא לשחרר את השחקנים הזרים של הקבוצה עד אחרי המשחק מול מכבי תל אביב. "אנחנו רוצים להיות הראשונים שינצחו אותם השנה, וחשוב שנעלה בהרכב החזק ביותר, בטח אחרי שהם ניצחון אותנו שלוש פעמים העונה", אמרו בכרמל.

עוד לפני המשחק מול האלופה, הירוקים יפגשו הערב (רביעי) את הפועל חיפה בדרבי. אחרי 2:2 במשחק הקודם, שהגיע בעיקר בשל טעות שיפוט שפגעה במכבי חיפה, במועדון רוצים להמשיך את רצף הניצחונות שעומד כרגע על שלושה.

בשבוע הבא ייפגשו בהנהלה עם מרקו בלבול ויודיעו לו על שהוחלט שלא להמשיך את ההתקשרות איתו. ברק בכר קיבל הצעה רשמית לשנתיים ומחכה להשלמת שכרו מהפועל באר שבע, או לחילופין לקבל פיצוי מהקבוצה ממנה פוטר ובה הוא מחזיק בחוזה לעוד שנתיים בסכומים גבוהים. בחיפה הבהירו לבכר שיחכו לו עד שיסגור את תנאיו מול ב"ש, כשכרגע הפערים בין המאמן למועדון גבוהים. אבי לוזון, שמקורב לשני הצדדים, עשוי לסייע, כפי שעשה עם מינויו של יוסי אבוקסיס למאמן הקבוצה מבירת הנגב.

בתוך כך, בלבול תרגל לקראת הדרבי את אותו ההרכב שפתח במשחקים האחרונים, כשסנטיאהו סלליך, שכבש בכל אחד משלושת המשחקים האחרונים, ימשיך לפתוח. יאניק וילדסחוט שוב ימתין על הספסל. אעיד חבשי מאוכזב ממעמדו ומשוכנע שמגיע לו לקבל דקות משמעותיות יותר, בטח לאור היכולת הפושרת של הבלם האוסטרלי, טרנט סיינסברי. בסביבתו של חבשי אמרו כי תתקבל החלטה אחרי המינוי של המאמן הבא, אם לבקש לעזוב כדי לא להעביר עוד עונה בינונית.

יקבל את ההודעה הסופית בשבוע הבא. בלבול (צילום: אלן שיבר)
יקבל את ההודעה הסופית בשבוע הבא. בלבול (צילום: אלן שיבר)
מעבר לתגובות