אנסה, דסה ולוי צפויים לעזוב את רעננה

המועדון יתבסס על צעירים. לחמן: "לא נפלנו מאף קבוצה"

גיל לוין
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

הפועל רעננה אמנם כבר ירדה באופן מעשי לליגה הלאומית לפני יותר משבועיים, אבל אנחת רווחה מסוימת שוחררה אתמול (שבת) במועדון, כשסוף סוף אחרי עשרה הפסדים רצופים, הקבוצה השיגה נקודה ראשונה בפלייאוף התחתון ב-2:2 מול הפועל חדרה. כמו כן, במועדון כבר מתעסקים בהכנות לעונה הבאה בלאומית.

הקבוצה צפויה להתבסס על שחקניה הצעירים של המועדון, בזמן שמרבית הוותיקים יעזבו בחלון ההעברות. כפי שפורסם בערוץ הספורט, החלוץ יוג'ין אנסה מחוזר על ידי לא מעט קבוצות ביניהן מ.ס. אשדוד, בני יהודה והפועל חדרה, כשהאחרונה היא הרצינית ביותר ואף זימנה אותו לפגישה במהלך השבוע.

בנוסף, אור דסה, שנרכש בקיץ החולף במאתיים אלף דולר ממכבי ת"א והפך לאחת מעסקאות הענק בתולדות המועדון צפוי גם הוא לעזוב. מאחר ובהנהלה מבינים כי יהיה קשה למכור אותו בשלב זה, הוא צפוי לצאת לתקופת השאלה עם אופציה לרכישה. המועמדת המובילה לקלוט אותו נכון לרגע זה היא הפועל חיפה. שחקן נוסף שעורר עניין אצל האדומים מהכרמל הוא עידו לוי, ששמו עלה גם במכבי נתניה.

בחזרה למשחק. על אף שעדיין לא ניצח משחק עם הקבוצה, אייל לחמן היה מרוצה בסיום: "למרות העובדה שאנחנו נותנים במה להופעות בכורה של צעירים בליגת העל, אנחנו עדיין מצמצמים יפה פערים והיינו צריכים לנצח את המשחק", סיפר המאמן אייל לחמן, "רעננה מוכיחה משחק אחרי משחק שהיא פספסה את העונה הזאת. בפלייאוף הזה הפועל רעננה לא נפלה מאף קבוצה אחרת. איך לא ניצחנו? בגלל שכל כך חיפשנו לנצח והפקרנו את החלק האחורי".

"יש פה שחקנים טובים מאוד, גם הצעירים וגם הוותיקים", המשיך לחמן, "החל מהשוערים שלנו ניב אנטמן ואסף צור המצוינים, דרך הבלמים דויד מתיאוס ועידו לוי, המגנים ירדן ועמית כהן. בקישור אור דסה ושניר שוקר שהם מעולים. בנוסף, החלוץ יוג'ין אנסה נתן הופעה שמתאימה לקבוצת צמרת".

דסה. גם הוא בדרך החוצה (אודי ציטיאט)
דסה. גם הוא בדרך החוצה (אודי ציטיאט)
מעבר לתגובות