"המקום ה-3 חשוב, אבל מסתכלים לחצי הגמר"

אבוקסיס וב"ש סימנו שתי מטרות: "נבצע רוטציות לקראת שבת". סילבס: "התוצאה מקפחת אותנו"

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

הפועל באר שבע אמנם שמה לה למטרה לסיים במקום השלישי, אבל המשימה האמיתית היא חצי גמר גביע המדינה. הקבוצה של יוסי אבוקסיס לא נראתה טוב הערב (רביעי) מול הפועל חיפה וחילצה 1:1 סמי עופר.

"זה לא היה משחק טוב שלנו, חסרה לנו חוכמה במשחק", אמר אבוקסיס בסיום. "הפועל חיפה הגיעה ליותר מצבים למען האמת, נהיה חכמים לקראת שבת כי אחריו יש חצי גמר. זה לא שהוא יותר חשוב, אבל אנחנו מסתכלים לשם לכן הוצאנו שחקנים חשובים שלא ליצור עומס ופציעות. העיקר לא ויתרנו עד הסוף והיינו נחושים".

המחזור הקרוב יפגיש את ב"ש מול הפועל ת"א: "אלה שתי קבוצות שמחכות לחצי גמר ובטח ירעננו שחקנים. יש קרב על המקום השלישי, ננסה לנהל את המשחק שלא נגיע פצועים לחצי גמר, אבל יחד עם זאת להבין שזה משחק מאוד חשוב למקום השלישי".

המאמן דיבר על האפשרות שאלטון אקולטסה ימשיך: "אני יכול לעשות את המקסימום מול השחקן, אבל יש גבול למה שמאמן יכול לעשות. אנחנו רוצים להשאיר אותו. נשאיר את זה לאסי רחמים שיתנהל מול הקבוצה הבלגית".

מי שעוד רשם ערב חיובי יחסית הוא ז'וסוואה, שהבקיע את שער השוויון במשחק: "כמובן שרצינו לנצח, ושיחקנו למטרה הזאת, אבל היום לא שיחקנו כל כך טוב", אמר הפורטוגלי. באשר לקיצוץ הנרחב שאליו הסכים, הוסיף: "בתקופה הזו בחיי, אני מעדיף דברים אחרים על כסף. כשאסי (רחמים) דיבר איתי, לא יכולתי להגיד לו 'לא'. אולי עם מישהו אחר, הייתי עוזב, אבל איתו יש קשר אחר. אני אשאר עוד עונה, ואולי יותר - אי אפשר לדעת איך החיים ייראו".

יצאו עם נקודה (מאור אלקסלסי)
יצאו עם נקודה (מאור אלקסלסי)

מנגד, חיים סילבס יכול להרגיש מאוכזב מאוד: "ברור. שיחקנו מצוין. הגענו להרבה מצבים, 0:2 היה סוגר את העניין. מבאס מאוד כי שיחקנו טוב, נקווה להשיג תוצאה טובה במקום אחר. רצינו לנצח ושיחקנו טוב, ב"ש קבוצה טובה עם סגל ומאמן טוב. עשינו תוצאה שמקפחת אותנו, אבל ברגע שאתה לא שם את הכדור ברשת אתה חשוף. במצב היחידי שהתסדר להם הם עשו 1:1 וחבל".

במחזור הבא, מחכה לסילבס דרבי מול מכבי חיפה: "ברור שזה מוזר בלי קהל, אנחנו מדברים על זה כל הזמן. האלטרנטיבה לשבת בבית, לכן אנחנו כאן לשחק. הקהל שלנו ראה את המשחק ויראה את הדרבי ויתמוך בנו. נעשה הכל כדי לצאת משם עם תוצאה טובה".

אכזבה לסילבס (מאור אלקסלסי)
אכזבה לסילבס (מאור אלקסלסי)
מעבר לתגובות