מכבי נתניה: דראפיץ' מוכן לק"ש וחזרת הליגה

עזרא הפך לשחקן חופשי ויפתח ב-11 של נתניה. המאמן יקצץ?

מוטי פשכצקי
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

חן עזרא שחקן חופשי. האופציה שהיתה למכבי נתניה על הקשר/חלוץ הסתיימה בחצות והוא יכול מעתה לחתום בכל קבוצה אשר ירצה. עזרא מעוניין להמשיך אצל היהלומים, אבל הדרישה לקיצוץ של 50% בשכרו עשויה לגרום לו לחפש אופציות אחרות.

כמו כן, בנתניה מחכים למוצא פיו של אייל סגל והדירקטוריון לגבי המנכ"ל בעונה הבאה, שאמור להיות זה שיכריע על הקיצוצים והבקשות של הצוות המקצועי. השחקנים יהיו מוכנים לבוא לקראת הקבוצה אם ניב גולדשטיין יישאר כמנכ"ל, אך סגל טרם עשה צעד משמעותי לכיוון הישארותו. גולדשטיין הבהיר לגורמים במועדון שהוא יסיים את תפקידו בעוד 10 ימים, בעוד בנתניה מקווים כי יישאר עד לסיום החודש. ההערכה היא שבימים הקרובים תתקיים שיחה בין הצדדים בנושא של יחסינו לאן מאחר וכרגע המועדון די 'תקוע'.

סלובודאן דראפיץ' ושי ברדה הם הראשונים איתם רוצים לסגור את נושא הקיצוץ והמו"מ איתם מתקדם. לאחר מכן השאיפה לסגור עם הקפטן אלמוג כהן, דני עמוס ועזרא. עוד בנושא הקיצוץ, רועי קהת, טים הויבך וגיא מלמד מסרבים להוריד 50% משכרם. הפועל ק"ש מעוניינת בשניים האחרונים, כשגם מכבי פ"ת מחכה להתפתחויות בנושא של מלמד, שכבר שיחק בעבר בקבוצה בהצלחה גדולה.

בתוך כך, במכבי נתניה ממשיכים בהכנות לקראת חידוש הליגה כאשר יארחו מחר ב-20:00 את עירוני ק"ש. "אנחנו שמחים לחזור ולשחק כדורגל", אמר דראפיץ', "פגרת הקורונה נכפתה עלינו אך אנחנו מתאמנים טוב, נמצאים בכושר טוב וכבר מתים לחזור להתרגשות של הדשא והמשחק. הקהל מאוד יחסר לנו ותהיה אווירה מוזרה במגרש, אך אנחנו מקצוענים ונעשה הכל על מנת לסיים את העונה עם טעם טוב, תוך הצגת כדורגל אטרקטיבי ושילוב שחקנים צעירים".

גיא מלמד הוסיף: "כיף לחזור ולשחק כדורגל, חיכינו לזה כל כך הרבה זמן. בהתחלה בבידוד ביתי ולאחר מכן באימונים פרטניים. נבוא לשחק את הכדורגל שלנו, על מנת לסיים את העונה עם טעם טוב יותר מזה שנשאר טרם פגרת הקורונה. כדורגל בלי קהל הוא כדורגל עצוב, אבל כמקצוענים, נשחק ללא קהל במלוא הריכוז והכוח על מנת להשאיר את הנקודות בנתניה".

הרכב משוער: דני עמוס, כארם ג'אבר, טים הויבך, דולב אזולאי, עמרי גנדלמן, סתיו פיניש, אביב אברהם, גבי קניקובסקי, חן עזרא, יונאס מלדה וגיא מלמד.

המאמנים במו"מ על קיצוץ (ברני ארדוב)
המאמנים במו"מ על קיצוץ (ברני ארדוב)
מעבר לתגובות