לבאבידי ופוצ'יבה התעמתו. 1:1 לחדרה בכפ"ס

צפו: קרב דחיפות בין שחקני אותה הקבוצה. שער מבריק לאבו פאני

יגאל גולדשטיין
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

הפועל חדרה והפועל כפר סבא ערכו הערב (שלישי) ניסוי כלים אחרון בהחלט לפני פתיחתה המחודשת של ליגת העל לאחר פגרת הקורונה. שתי קבוצות הפלייאוף התחתון נפרדו ב-1:1, אך הדבר שנזכור ממשחק ההכנה הוא דווקא העימות המכוער בין דיא לבאבידי וג'ורג' פוצ'יבה.

במהלך המחצית הראשונה, שני שחקני חדרה להזכירכם, ניהלו קרב דחיפות, שאלמלא התערבות של שחקנים אחרים היה הופך למכות של ממש. הכל התחיל כשהמגן לא אהב הערה של הקשר ומשם הדרך לעימות הייתה קצרה. אגב, המאמן שרון מימר בחר להשאיר את השניים על המגרש.

השערים נפלו במחצית השנייה. מוחמד אבו פאני העלה את חדרה ליתרון בשער נהדר, כשבעט מ-25 מטרים כדור נפלא לחיבורים (67). לקראת הסיום, המחליף נור ביסאן ניצל טעות קשה בהגנת האורחת וכבש את השוויון (78).

לפני החזרה הרשמית למגרשים, שתי הקבוצות סיימו את משחקי ההכנה עם שני הפסדים ותיקו, כל אחת. חדרה תגיע לליגה משוחררת וללא קרבות תחתית בניסיון לסיים המקום השביעי. ביום רביעי הבא, הקבוצה תשחק מול עירוני נס ציונה שמתחת לקו האדום. לעומתה, הירוקים שרחוקים חמש נקודות בלבד מהקו האדום, יפתחו את משחקי הפלייאוף התחתון מול בני יהודה כבר ביום שני.

הרכבי הקבוצות
כפ"ס: איתמר ישראלי, טום שלח, טל מכלוף, סודיק אטנדה, בן חיון, ג'ניה ברקמן, גרשון קופי, לוואנגה קיזיטו, יהב אפריאט, עומר פדידה, אמאדו סוקונה.

חדרה: אוסטין אג'ידה, דיא לבאבידי, מנשה זלקה, ווסאם רבאח, חגי גולדנברג, מוחמד אבו פאני, אליאל פרץ, ג'ורג' פוצ'יבה, רועי זיקרי, יהונתן לוי, לוסיו.

מעבר לתגובות