ורד הורחק מהאימון לאחר ויכוח עם לוי. מוחמד נקנס

שבוע לפני פתיחת העונה, לא רגוע בבית"ר. הקפטן התלונן בפני המאמן שלא אהב זאת. השניים שוחחו. בנוסף, נקנס על ראיון שנתן ללא אישור. הקשר נענש על כך שאיחר

א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

העונה עדיין לא חודשה, אבל בבית"ר ירושלים סערו מעט הרוחות היום (שישי) עם עבירות משמעת של שני שחקנים. עלי מוחמד נקנס ב-2000 ש"ח לאחר שאיחר למשחק האימון מול בני יהודה (0:3) בתחילת השבוע, ואילו עידן ורד ספג קנס של 1,000 ש"ח משום שהתראיין ללא אישור, וזה לא הכל.

בלי קשר לעבירות המשמעת, היום (שישי) במהלך האימון, ורד התווכח עם רוני לוי והורחק החוצה מבית וגן. שחקנים שהיו באיזור מספרים שוורד היה מאוד אמוציונלי והחל להתלונן רבות בפני המאמן במהלך משחקון פנימי, שבו שפט לוי. המאמן לא אהב את זה התנהגותו של ורד, אך השניים שוחחו וליבנו את העניינים בסיום האימון.

נקנס על איחור. מוחמד
נקנס על איחור. מוחמד

דיווח: קבוצה טורקית רוצה את קונטה
עוד בבית"ר: ע"פ דיווחים בטורקיה שהתפרסמו הבוקר (שישי), גוזטפה מהליגה הראשונה מעוניינת במגן הצרפתי בן ה-26. מאמן הקבוצה הטורקית, אילחאן פאלוט, לטענת ה"סבאח" הטורקי, עוקב אחרי קונטה כבר תקופה ארוכה, וכעת העמיד את שמו בפני ההנהלה. בדיווח אף מגדילים לעשות, וטוענים כי מגעים בין הצדדים יחלו בזמן הקרוב.

כזכור, קונטה שהגיע לבית"ר לפני שלוש שנים, נמצא בדרכו החוצה מהמועדון. כזכור, רק לפני יומיים בראיון ל"5 באוויר", הודה הבעלים משה חוגג כי המגן הצרפתי, כמו גם החלוץ פרדי פלומן, לא מעוניינים להמשיך בבית"ר. "אנחנו מקבלים מהם מסרים בצורה מאוד ברורה", כך טען חוגג בשעתו. אי לכך, ייתכן מאוד כי כבר בקרוב ימצא לעצמו קבוצה אחרת, שתהיה הרביעית בקריירה שלו (אחרי פאריס סאן ז'רמן בה גדל, ריימס ובית"ר).

לא ברור אם ומתי תתחדש העונה בטורקיה, אולם נכון לשלב זה גוזטפה ממוקמת שמינית בטבלת הסופר ליג אחרי 26 משחקים. המועדון, שחזר רק לאחרונה לליגה הבכירה אחרי 15 שנות היעדרות, מחזיק בתואר אליפות אחד, בשנת 1950 ושתי זכיות בגביע הטורקי (האחרונה שבהן לפני חמישים שנה).

בנושא אחר, בית"ר הודיעה היום על צירופו של המגן השמאלי יהונתן שופמן בן ה-14 ממכבי פ"ת. שופמן יהיה חלק מהקבוצות המתהוות במחלקת הנוער לעונה הבאה ויהיה שותף לשינויים שמתוכננים במחלקה. בנוסף, הקשר שחר ויסג'י (שנתון 2006) ימשיך במועדון וייכנס לתוכנית המיוחדת שתצא לפועל בקרוב.

מחכים לקונטה? האיצטדיון של גוזטפה (getty)
מחכים לקונטה? האיצטדיון של גוזטפה (getty)
מעבר לתגובות