מכבי חיפה: דולב חזיזה צפוי להיות כשיר למכבי ת"א

בשורות נהדרות למכבי חיפה: הקשר שנותח החל באימוני כושר. בינתיים, הירוקים יצטרכו להסתדר בלעדיו גם נגד הפועל תל אביב "אם לא ננצח, אין באמת סיכוי לקחת אליפות"

מוטי פשכצקי
א א א א ( שנה גודל )
תחילת כתבה

קצת יותר משבוע לפני חידוש עונת 2019/20, מכבי חיפה קיבלה בשורה משמחת במיוחד. דולב חזיזה יהיה כשיר למשחק העונה מול מכבי תל אביב. הקשר שעבר ניתוח בקע בגרמניה, וחזר אתמול להתאמן אחרי ששהה בבידוד בעקבות הגעתו מגרמניה שם נותח, כבר החל לעבוד עם מאמני הכושר נייל קלארק ואורי הראל ובמועדון שבעי רצון מההתקדמות שלו.

בשבוע הבא, חזיזה כבר יחל להתאמן עם כדור בהתאם למצבו הרפואי והמטרה היא שיהיה כשיר למשחק העונה ב-3 יוני. בינתיים, הירוקים יצטרכו להסתדר בלעדיו ובלי יובל אשכנזי שסיים את העונה, בנוסף לסאן מנחם ונטע לביא המוצהבים, כדי לנצח את הפועל תל אביב בעוד תשעה ימים. "אם לא ננצח את הפועל ת"א, הסיכוי שלנו להמשיך ולהילחם על האליפות לא באמת קיים", הודו שחקנים בקבוצה.

היום (חמישי) החליט מרקו בלבול על יום חופש לשחקנים, ומחר תחזור הקבוצה לאימונים. בשבת יקיימו הירוקים משחק אימון נוסף מול אום אל פאחם מהליגה הלאומית, ובו על פי ההערכות, המאמן יתרגל בחלק מהזמן את ההרכב והמערך שאיתו יפתח בליגה מול הפועל תל אביב.

רז מאיר שלא הרשים כקשר אחורי יוסט לעמדת המגן השמאלי, סינטיהו סלליך ומקסים פלוקשצ'נקו יפתחו במרכז הקישור ומוחמד עוואד יחליף את דולב חזיזה באגף הימני. שני האוסטרלים ניקיטה רוקביצה וטרנט סיינסבורי, שלא שותפו במשחק מול נוף הגליל בשל עומס קטן, ישחקו כבר בשבת כהכנה האחרונה לקראת הליגה שחוזרת.

בעניין אחר, מגנה הימני של הקבוצה, לייו קסטיאנו, שנפצע שוב במשחק האימון נגד הפועל נוף הגליל, לא הגיע לאימון אתמול. בעקבות הפציעה, בחיפה החליטו להיפרד מהספרדי כבר עכשיו והוא יטוס בחזרה לארצו ככל הנראה כבר בשבוע הבא.

זה היה מהיר. לייו נפרד מהמדים הירוקים
זה היה מהיר. לייו נפרד מהמדים הירוקים
מעבר לתגובות