סגל: "לא אעזוב את נתניה עד שיימצא רוכש"

בעלי נתניה במסר מרגיע: "אגדיל את התמיכה במחלקת הנוער"

מוטי פשכצקי
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

הרומן בין מכבי נתניה לבעליה אייל סגל עבר לא מעט תהפוכות במרוצת הזמן. הבעלים שהיה שם כשהילומים חזרו לליגת העל והיה זה שמינה ונתן קרדיט לצמד המאמנים סלובודן דראפיץ' ושי ברדה, הודיע כבר שאינו מתכוון להשאר במועדון. היום (שלישי) סגל התראיין ל"מגרש פתוח" והעביר מסר מרגיע לאוהדים: "לא אעזוב את נתניה עד שיימצא רוכש".

בעלי נתניה שהצהיר שאינו מעוניין להשאר במועדון, וכן גם הוא כמו רבים הפסיד לא מעט כספים בעקבות משבר שהביע עימו נגיף הקורונה. למרות זאת, סגל הצהיר שעד שלא יימצא מחליף ראוי הוא יישאר במועדון: "המועדון לא יופקר", אמר סגל, שהוסיף איך הוא רואה את ההתערבות שלו במועדון עד שיגיע רוכש חדש:"מכבי נתניה יכולה להתנהל עם ערבויות מתאימות בתקופת קורונה בסכום של 15 מיליון שקל ואחרי הקורונה 20 מיליון שקל. זה תקציבים ראויים שאפשר להרים מועדון מכובד. כמו כן, אגדיל את התמיכה במחלקת הנוער".

למרות המסרים המרגיעים, הסיבות שבגללן רוצה סגל לעזוב לא חלפו והוא הדגיש מה בדיוק גרם לרצון שלו לוותר על בעלותו על המועדון: מהיום הראשון אמרתי שהאופי שלי לא מתאים לנהל מועדון כדורגל בליגה הישראלית ובמציאות כאן.  קשה לי עם הרגולוציה ואלו שעומדים בראשה. קשה לי עם התקשורת, קשה לי לפרנס את הכותרות ולשתוק שהן לא נכונות. אף פעם לא חיפשתי מחמאות. באתי להציל מועדון כדורגל רגע לפני הפירוק. את הנחלטה לעזוב קיבלתי ביוני 2018 כשערן לוי ודיא סבע העלו אותנו ליגה".

סגל מחכה למחליף העתידי, שלטענתו לא רחוק היום בו הוא אכן יגיע: "ככל שהאיש שיבוא יהיה רציני יותר מבחינה מעשית וכלכלית ויפגין רצינות בדרך עבודתו, ככה יעלה לו פחות לרכוש את המועדון. קיוויתי שמישהו יתאהב במועדון המסודר הזה ואני עדיין מאמין שזה מה שיהיה". לאחר לא מעט חששות סביב עזיבתו העתידית של סגל, הבעלים סיים את דבריו בכך שהוא בטוח שהקבוצה לא תיפול: "הספינה לא טובעת. הספינה יציבה. בסוף נשאיר מועדון לתפארת".

סגל לא יפקיר את מכבי נתניה. (ברני ארדוב)
סגל לא יפקיר את מכבי נתניה. (ברני ארדוב)
מעבר לתגובות