בני בן זקן יאמן את הנוער של בני יהודה

אקס בית"ר יגדל את דור העתיד. אכזבה אחרי התבוסה לי-ם

תומר לוי
א א א א ( שנה גודל )
תחילת כתבה

כשההווה אפור, בבני יהודה משקיעים בעתיד: היום (שלישי) הודיעה הקבוצה על מינויו של בני בן זקן למאמן קבוצת הנוער של המועדון. לבן זקן יש רקורד לא רע בליגת העל, כולל עונה מוצלחת למדי בבית"ר ירושלים, אותה הוביל לגמר גביע המדינה. זו אינה ההחלטה הראשונה של הכתומים באשר למחלקות הנוער, לאחר שגם איציק עזוז (שפרש בשבוע שעבר ממשחק פעיל) נבחר לאמן את קבוצת נערים א'.

ובחזרה לבוגרת: לפני פגרת הקורונה, בני יהודה ספגה הפסד אחד בארבעה משחקים. היא יצאה לדרך חדשה תחת אלישע לוי והייתה מרחק נגיעה מלהשתחל לפלייאוף העליון - אבל כעת עושם רושם שהיא קצת חזרה לאחור. הבוקר (שלישי), אחרי שהובסה 3:0 על ידי בית"ר ירושלים, הקבוצה משכונת התקווה החלה ללקק את הפצעים.

תחילה, במועדון העריכו כי דן מורי סובל מנקע בקרסול והוא זקוק למנוחה של כמה ימים. הבלם צפוי להיות כשיר לחצי גמר הגביע. בבני יהודה, עם דגש על לוי, לא אהבו את שהקבוצה נראתה אמש והמאמן מתכנן לשחקנים שיחה על כך במהלך היום. "יש לנו הרבה עבודה, אנחנו לא נראים טוב התקפית", אמרו בקבוצה אחרי המשחק. "נעבוד קשה ונעשה הכל כדי להגיע כמה שיותר מוכנים לליגה".

למעשה, הכתומים עמדו למבחן פעמיים מאז החזרה למגרשים, ובשני המקרים כשלו - כאשר החלק ההתקפי, שלא הבקיע ולו שער אחד, במוקד ועושה רושם שעליו יעבדו באימונים יותר מכל. מי שהצליח לחייך קצת למרות ההפסד, הוא איציק עזוז, שעבורו זו הייתה הופעת הבכורה כעוזר המאמן של הקבוצה.

מעבר לתגובות