"רק שנהיה בריאים, עם כל השאר כבר נסתדר"

בצל משבר הקורונה, בעלי מכבי חיפה יעקב שחר חוגג 79

מוטי פשכצקי
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

נשיא מכבי חיפה, יעקב שחר, לא יצא מהבית כבר שלושה שבועות. בפעם הראשונה בחייו, הוא יחגוג היום (רביעי) 79 אביבים עם אשתו, אבל בלי הילדים והנכדים. "שנהיה בריאים, עם כל היתר נסתדר", אמר הבעלים. שחר לא לבד, שכן גם אשתו, אחד מבניו ואחת מנכדותיו נולדו באפריל, וכולם יחגגו בהסגר.

ב-2017 קיבל בעלי המועדון מהכרמל פרס על מפעל חיים ממנהלת הליגות בכדורגל במעמד הנשיא רובי ריבלין. שחר היה הראשון מבין בעלי המועדונים בליגת העל שהגיע לסיכום עם השחקנים ללא בעיה על קיצוץ בחוזה שלהם עד לסיום העונה בעקבות משבר הקורונה, והגדיל לעשות כשהכפיל את הכספים שאספו השחקנים לתרומה משיק אישי שלו למען נזקקים.

"החלום שלנו היה להביא ליענקל'ה תואר אליפות ביום הולדת 80, עכשיו אנחנו צריכים לעמוד בהתחייבות שלנו בעונה הבאה, אם העונה הזו לא תשוחק", אמרו שחקנים בחיפה.

בינתיים, הירוקים עורכים אימונים אישיים בווידאו עם מאמן הכושר אורי הראל. לשחקנים הועברו אופני כושר ובעזרת אפליקציית זום הם מנהלים אורח חיים ספורטיבי ככל שניתן. הפצועים, כמו גיא חיימוב וליו, ממשיכים לקבל טיפולים, כשרז מאיר ורמי גרשון כבר כשירים, ואם הליגה תשוב הם ייכללו בסגל.

מקווים לשמח את הבוס (מאור אלקסלסי)
מקווים לשמח את הבוס (מאור אלקסלסי)
מעבר לתגובות