אשכנזי נותח וייעדר כ-3-4 חודשים

קשר מכבי חיפה סובל מפריקת כתף: "אעשה הכל כדי לחזור מהר"

א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

יש כאלה שהקפאת הליגה בעקבות משבר הקורונה דווקא מסתדרת להם, לפחות בנושא הרפואי. קשר מכבי חיפה יובל אשכנזי עבר היום (חמישי) ניתוח לתיקון פריקת הכתף.

  • 23:40, כל לילה ב-5SPORT: "עוברים את זה ביחד"

מהמועדון הירוק נמסר כי לאחר מספר בדיקות, החליט אורטופד הקבוצה, ד"ר בצלאל פסקין, יחד עם הצוות הרפואי, כי השחקן יעבור ניתוח בכתפו מאחר וזו הפריקה השלישית במקום. זמן ההחלמה הצפוי הוא כ-3-4 חודשים.

"אני שמח שהניתוח עבר כמו שצריך", אמר אשכנזי לאתר הרשמי של מכבי חיפה, "מחכה לי עכשיו תקופת החלמה לא קצרה, אבל אני אעשה בה הכל כדי לחזור מהר ככל האפשר למגרשים. תודה רבה לפסקין, לצוות הרפואי ובעיקר למועדון על הליווי הצמוד".

כזכור, אשכנזי נפצע בתחילת משחק רבע גמר הגביע מול הפועל באר שבע והוחלף כבר אחרי 8 דקות. הקשר מעד על ידו בצורה לא טובה לאחר מאבק עם נייג'ל האסלביינק ונאלץ לפנות את מקומו מוקדם מהצפוי. עד הפציעה, קשר הקבוצה שהודחה באותו משחק מהגביע, חווה עונה נהדרת שכללה 7 שערי ליגה ו-5 בישולים.

בנושא אחר, עוזר המאמן, פול גרובס, ומאמן הכושר, נאיל קלארק, טסו לאנגליה באישור המועדון, על מנת לשהות בעת הזו עם משפחותיהם. השניים צפויים לשוב לארץ בסוף החודש הקרוב בצל הקורונה.

אשכנזי נכנס לתקופת החלמה (מאור אלקסלסי)
אשכנזי נכנס לתקופת החלמה (מאור אלקסלסי)
מעבר לתגובות