איביץ' לא ישנה את העמדה של יונתן כהן

אלמוג בתמונת ההרכב של מכבי ת"א לקראת המפגש עם ק"ש

תומר לוי
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

אחרי שהגדילה את הפער בפסגת הטבלה, מכבי ת"א רוצה לחזור גם לנצח. הצהובים יארחו ביום ראשון את עירוני קרית שמונה במסגרת המחזור ה-24 של ליגת העל ויקוו לפחות לשמור על פער שש הנקודות ממכבי חיפה הסגנית.

למרות שיונתן כהן לא משחק בתפקיד הטבעי שלו בצד ימין או מתחת לחלוץ אין בכוונת המאמן ולדימיר איביץ' לשנות לו את התפקוד. במסיבת העיתונאים האחרונה נשאל על כך המאמן ובתשובתו ניתן היה להבין די בברור שהוא לא מתכוון להסיט את כהן לתפקיד המועדף עליו.

לקראת המשחק מול ק"ש, נראה שלראשונה מזה זמן לא מבוטל איביץ' שוקל לבצע שינוי קצת יותר גדול בהרכב. כאשר דן גלזר יחזור להרכב (אחרי כרטיסים צהובים) ככל הנראה על חשבונו של אבי ריקן או דור מיכה ובחלק הקדמי עשוי איילון אלמוג לקבל הזדמנות בהרכב.

המחליפים של מכבי ת"א - שחר פיבן, מאור קנדיל, אופיר דוידזאדה, ניק בלקמן ומתן חוזז נמחקו כמעט לחלוטין ולא מקבלים דקות משחק בשל העובדה כי מכבי נשארה רק עם מסגרת אחת - הליגה. אפילו משחק אימון נגד הנוער, שנועד כדי שאלה יקבלו מעט דקות, התבטל בסופו של דבר. אם בשנה שעברה הרוטציה היתה רחבה יותר וגם כאלה ששיחקו פחות הבינו שבכל רגע נתון הם יכולים לקבל הזדדמנות, השנה זה נראה אחרת לחלוטין.

יראה הרכב מול ק"ש? אלמוג (אלן שיבר)
יראה הרכב מול ק"ש? אלמוג (אלן שיבר)
מעבר לתגובות