שיא מועדון: 7,000 אוהדי נתניה קנו כרטיס

דראפיץ': "משחק העונה שלנו. כמו גמר גביע". בקבוצה גיבו את קניקובסקי

מוטי פשכצקי
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

כששלושה משחקים נותרו לתום העונה הסדירה, מכבי נתניה מוכנה להתמודדות עם אחת היריבות המרכזיות שלה על הכרטיס לפלייאוף העליון. הקבוצה מעיר היהלומים תארח היום (שבת, 15:00) את הפועל חיפה, מחוזקת ב-7,000 צופים שכבר הבטיחו את מקומם באצטדיון. מדובר בשיא רכישת כרטיסים של המועדון.

"זה משחק העונה שלנו. כמו גמר גביע", אמר סלובודן דראפיץ' לשחקנים, "אנחנו צריכים לשחק את המשחק הרגיל שלנו. אני מאמין בכל אחד ואחד שנמצא כאן בחדר ויודע שיש לכם אופי מיוחד".

יחד עם הדריכות הגבוהה של נתניה לקראת המפגש, ישנה דאגה מהכושר שבו נמצא אחד מהשחקנים החשובים ביותר בסגל - גבי קינקובסקי. במועדון התייחסו לירידה ביכולתו של הקשר בתקופה האחרונה: "גם לשחקנים גדולים יותר מקניקובסקי יש ירידה ביכולת במהלך העונה. אנחנו מקווים שעכשיו במאני טיים הוא יחזור להראות את הכושר שלו מתחילת הסיבוב".

נתניה בטוחה שהוא יחזור במאני טיים. קניקובסקי (ברני ארדוב)
נתניה בטוחה שהוא יחזור במאני טיים. קניקובסקי (ברני ארדוב)

על פי תרגול ההרכב, המאמנים סלובודן דראפיץ' ושי ברדה מתכננים שני שינויים. פאטוס בצ'יראי ישוב להוביל את ההתקפה על חשבונו של גיא מלמד, והקפטן אלמוג כהן יחזור להרכב במקום סתיו פיניש. הבלם הסרבי החדש, לזאר שירקוביץ', עדיין לא מצוי בכושר משחק ונראה שדולב אזולאי ימשיך לפתוח לצידו של טים הויבך במרכז ההגנה.

הרכב משוער: דני עמוס; כארם ג'אבר, טים הויבך, דולב אזולאי, זלאטן שחוביץ'; אלמוג כהן, גבי קניקובסקי, רועי קהת, ניקולאס אולסק, חן עזרא; פאטוס בצ'יראי.

במפגש הקודם הוא כבש צמד (ברני ארדוב)
במפגש הקודם הוא כבש צמד (ברני ארדוב)
מעבר לתגובות