מנחם יספוסל? לייו ואוטין תורגלו לסירוגין

חזיזה יפתח מול חדרה. בקבוצה מצפים לסרטון האבטחה מטדי

מוטי פשכצקי
א א א א ( שנה גודל )
תחילת כתבה

תחזור לנצח? מכבי חיפה יודעת שאסור לה לאבד נקודות כדי להגיע לפלייאוף בפער סביר מהמוליכה, מכבי תל אביב. בשבת (19:50) הירוקים יארחו את הפועל חדרה ויקוו להתאושש מההפסד לבית"ר ירושלים בטדי, שהגדיל את הפער מהפסגה לשש נקודות.

מרקו בלבול יחזיר את את דולב חזיזה ל-11, על חשבונו של מקסים פלקושצ'נקו. נטע לביא ויובל אשכנזי ישלימו את חוליית הקישור, וצ'ארון שרי, יאניק וילדסחוט וניקיטה רוקאביצה יובילו את ההתקפה. המשמעות היא שככל הנראה בלבול לא ישנה את המערך וירדן שועה ימשיך לחכות להזדמנות שלו מהספסל.

כמו כן, בלבול הפתיע כשלא תירגל את סאן מנחם בהרכב לקראת המשחק. לעומת זאת, המאמן העניק את חולצת ההרכב ללייו ולאחר מכן לאיקוום אוטין, אבל במועדון לא פסלו שהמהלך נועד כדי להטעות את שרון מימר. "סאן לא היה טוב נגד בית"ר ירושלים, אך מי כן היה?", תהה שחקן בחיפה, "הוא המגן השמאלי הכי טוב בליגה. אולי זו הטעייה".

בלבול צפוי להעיד (אלן שיבר)
בלבול צפוי להעיד (אלן שיבר)

בנושא אחר, בקבוצה מצפים לקבל את סרטון האבטחה מאצטדיון בטדי בו נראה מאבטח נכנס לתוך חדר המאמנים. המאבטח, לכאורה, נכנס לחדר, שלא היה נעול ויצא ממנו אחרי כדקה וחצי. בתוך כך, הוא יזומן לתשאול על האירוע. עמוס מאיר, קב"ט בית"ר, קיבל לידיו את הפרטים וציין בפני הגורמים הרלוונטים, שאין מצלמות אבטחה בתוך חדר המאמנים, אלא רק באיזור במסדרון המוביל לחדר ההלבשה. המאבטח עצמו מכחיש את המיוחס לו וטען בפני מקורביו כי חיפש שירותים ומדובר במקרה שהתרחש בזמן ההפסקה בין המחציות.

בנוסף, נהג האוטובוס של מכבי חיפה, שישב בסמוך לחדר, עשוי לגשת להעיד. גם בלבול, מאמן השוערים גיורא אנטמן ומאמן הכושר אורי הראל, להם נגנב כסף, צפויים לתת עדות. אנטמן טען ל-800 שקלים שנלקחו לו, הראל ל-300 ובלבול לא ידע לנקוב במספר מדויק ומסר שהיו בארנקו מאות שקלים. אגב, בניגוד לחדר המאמנים שלא היה נעול, חדר ההלבשה של מכבי חיפה ננעל על ידי האפסנאים של הקבוצה בזמן שהשחקנים יצאו ממנו.

מעבר לתגובות