קאמבק? הפועל תל אביב שוקלת להחזיר את ורמוט

שמו של הקשר שיסיים חוזה בהפועל חיפה, עלה כאחד המועמדים להגיע, לאור הקשר שלו עם המאמן קלינגר. האוהדים יסלחו לאקס שעבר למכבי ת"א? ינקו שב לאימונים מלאים

שירי אלג'ם
א א א א ( שנה גודל )
תחילת כתבה

בצל ההכנות למשחק המסקרן מול בית"ר ירושלים ולמאבק על הפלייאוף העליון, בהפועל ת"א כבר חושבים קדימה לעבר העונה הבאה. הנהלת האדומים מרוצה מאוד מהשינוי שהביאו עימם ניר קלינגר ומשה סיני, אך מעבר לכך המחשבות נודדות גם לכיוון שחקנים, כשבימים האחרונים עלה השם של גילי ורמוט, ולערוץ הספורט נודע כי בהפועל שוקלים ברצינות להחזיר את ורמוט בעונה הבאה. 

כידוע, ורמוט נחשב עד לפני מספר שנים לאחד מהשחקנים המזוהים עם המועדון והאהובים על הקהל האדום, עד שבפברואר 2015 חצה את הכביש וחתם במכבי ת"א. בתמורה, הפועל ת"א, שהייתה אז תחת ידיו של חיים רמון, קיבלה 700 אלף יורו, ובן רייכרט ושון גולדברג עברו בהשאלה מקריית שלום למתחם חודורוב.

ורמוט מסיים בתום העונה חוזה בהפועל חיפה, וקלינגר, שאימן אותו בקבוצה מעריך אותו מאוד. השאלה הגדולה היא כיצד המהלך הזה יתקבל בקרב הקהל, שמתקשה לסלוח לוורמוט על המעבר לצהוב, ובהנהלה לוקחים את העניין הזה בחשבון.

בתוך כך, אחרי יום מנוחה, שחקני הקבוצה חזרו היום להתאמן לקראת המשחק מול בית"ר ביום שני בטדי. אריק ינקו התאושש מהקרע בשריר הארבע ראשי וחזר לערוך אימונים מלאים. הירושלמים העבירו לקהל האדום 3,000 כרטיסים למכירה מוקדמת, ועד עכשיו נרכשו כבר כ-1,400 כרטיסים.

ורמוט. יחזור אחרי חמש שנים? (מאור אלקסלסי)
ורמוט. יחזור אחרי חמש שנים? (מאור אלקסלסי)
מעבר לתגובות