במכבי התלוננו: "בית"ר לא שיחקה כדורגל"

המוליכה נעצרה. גאנם מועמד להגיע, אמאדור צפוי להישאר

תומר לוי
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

במכבי תל אביב מאוכזבים מה-0:0 מול בית"ר ירושלים אמש (שני), שצימצם את הפער בינה לבין מכבי חיפה ל-4 נקודות בלבד והחזיר את מרוץ האליפות להיות צמוד במיוחד. לאחר המשחק נשמעו תלונות מפי מספר שחקני האלופה כלפי האופן שבו שיחקה היריבה: "היה קשה לפתח משחק כדורגל. בית"ר סגרו, צופפו ולא ניסו לצאת יותר מידי קדימה. זה קצת הפתיע אותנו, חשבנו שהם ינסו לשחק כדורגל". 

שחקן נוסף ניסה להסביר את התוצאה: "אנחנו ללא הפסד ב-18 משחקים, זה נתון מטורף. כנראה שהיינו קצת עייפים וחסרי ריכוז. זה קורה". מאמן מכבי, ולדימיר איביץ', התייחס לאחר המשחק לדור מיכה, שלא מקבל מספיק דקות בשבועות האחרונים: "אין לי ספק שמיכה עוד יתרום לנו הרבה, הוא חשוב לנו".

במקביל, במועדון חושבים כבר תקופה ארוכה על חיזוק ושוקלים לצרף את קייס גאנם, אך הפועל רעננה לא תסתפק ככל הנראה רק בשחקנים תמורתו כמו מתן חוזז או ארון שוינפלד, ותדרוש גם כסף עבור החלוץ.

מי שנמצא בסימן שאלה להמשך העונה הוא אורוש ניקוליץ', לגביו צפויה להתקבל בימים הקרובים החלטה אם ינותח ולמעשה יסיים את העונה, או יישאר בסגל. הבלם ז'איר אמאדור, שמספר קבוצות הביעו בו עניין לאחרונה, יישאר ככל הנראה עד סוף העונה אך עשויות עוד להיות התפתחויות בעניין. מי שעוד נמצא תחת מעקב של כמה מועדונים באירופה הוא יונתן כהן, וקבוצות עשויות להגיע ארצה ולצפות בו במחזורים הקרובים.

בעקבות העומס בסגל ולקראת משחק הליגה הקרוב, איביץ' עשוי לערוך מעט שינויים בהרכב כדי לרענן את השחקנים, אחרי שפתח בארבעה מחזורים ברציפות עם אותו הרכב.

צפוי להישאר. אמאדור (צילום: דני מרון)
צפוי להישאר. אמאדור (צילום: דני מרון)
מעבר לתגובות