"מסי הג'מייקני" במו"מ עם קרית שמונה

מאליק פוסטר בן ה-23 צפוי לנחות בישראל. צפו בביצועיו

יגאל גולדשטיין
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

אחרי עוד הפסד, הפעם 1:0 למכבי נתניה, קרית שמונה מבינה שיש בעיה בסגל הקבוצה, והשינויים בדרך. מאליק פוסטר, קיצוני בן 23, במגעים עם הקבוצה וצפוי להיות מושאל לחצי עונה מאלחואלנסה הקוסטה ריקנית. פוסטר בן ה-23, שהתחיל את העונה הנוכחית כמושאל בסנטוס מהליגה בקוסטה ריקה, מכונה "מסי הג'מייקני" וכבש חמישה שערים ב-12 הופעות עבור הקבוצה.

נשיא סנטוס, רפאל אריאס, אישר לתקשורת בקוסטה ריקה כי פוסטר עוזב: "הוא ישחק בישראל העונה. נוצרה לו הזדמנות ואנחנו אף פעם לא נעצור מישהו מלהגשים את עצמו. הוא נסע לג'מייקה ולאחר מכן הוא יגיע לישראל על מנת להשלים את המעבר".

בינתיים, אחרי שירדה למקום האחרון בטבלה, קיים חשש אמיתי בקרית שמונה מירידת ליגה. הרוחות בצפון הרחוק היו סוערות לאחר ההפסד למכבי נתניה, אך במועדון קיימת הבנה כי העונה עוד רחוקה מלהסתיים. השחקנים ירדו עצבניים מאוד לחדר ההלבשה, כמו גם המאמן, שהעניק עוד לפני המשחק יום חופש לחניכיו. אחד מהם אף אמר בתסכול: "אנחנו הקבוצה הכי חלשה בליגה. חייבים להתאושש ומהר".

הקבוצה מהצפון התקשתה להגיע למצבים מול היהלומים. היא רשמה רצף עגום של שלושה משחקים ללא שער ובסה"כ 315 דקות בלי למצוא את הרשת. נתון מדאיג מאוד עבור רפואה וחניכיו.

בנוסף, במועדון קיימת ביקורת חריפה מאוד נגד הזרים. הטענות כלפיהם מתמשכות בשבועות האחרונים והתעצמו לאחר ההופעה החלשה. ג'ון רואיס כלל לא נמצא בתכניות ולא נכלל בסגל נגד קבוצתו של דראפיץ', וג'יימס אדניי נכנס כמחליף בדקה ה-54 ולא שדרג את היכולת הקבוצתית, לאחר שהחליף את סילאס דה סילבה שגרם לפנדל. כעת, יחד עם הידיעה כי פוסטר בדרך, מתחזקות ההערכות כי רוב הזרים לא ימשיכו בינואר.

בתוך כך, היום תעמוד הקבוצה לדין בעקבות השלכת מצת מהיציע בהפסד למכבי תל אביב. זו הפעם השנייה בתוך חודש שק"ש עומדת לדין בעקבות התנהגות אוהדיה. בפעם שעברה זה הסתיים בקנס של 7,500 ש"ח וללא עונש על תנאי.

קובי רפואה עצבני. המאמן יוציא את הקבוצה מהמשבר? (צילום: ברני ארדוב)
קובי רפואה עצבני. המאמן יוציא את הקבוצה מהמשבר? (צילום: ברני ארדוב)

 

מעבר לתגובות