לראשונה העונה: אצילי עשוי לפתוח בדרבי

איביץ' מתכנן שינויים בהרכב מכבי ת"א, הקיצוני יעלה ב-11? גם שוינפלד וריקן בתמונה. סבוריט בספק

תגיות: ליגת העל

תומר לוי
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

אחרי שסימנה וי על שיא היסטורי ועל הדרך הוסיפה עוד שלוש נקודות למאזנה, במכבי תל אביב נערכים לדרבי הגדול של העיר מול הפועל. המאמן ולדימיר איביץ' עשוי לבצע מספר שינויים בהרכב שניצח בקריית שמונה, גם בשל השבוע העמוס וגם כדי לרענן את החלק הקדמי.

מי שנמצא בתמונת ההרכב הוא עומר אצילי, שהתאושש לאחרונה מפציעה שהשביתה אותו לתקופה ארוכה. הקיצוני של מכבי שלא שותף בק"ש, עשוי לפתוח לראשונה העונה על חשבונו של מתן חוזז גם בחוד קיימת התלבטות בין איתי שכטר וארון שוינפלד. טרם ידוע האם אלירן עטר ואילון אלמוג יחזרו לסגל הקבוצה. בקישור קיימת הערכה כי איביץ' יעדיף שלא להעמיס על אייל גולסה, לכן אבי ריקן נמצא בתמונת ההרכב.

אנדראס יאניוטיס שהגיע על תקן שוער ראשון וכזכור נפצע בגביע הטוטו, ראה בתקופה זו את דניאל טננבאום תופס את האפודה מספר 1 ושובר את שיא הדקות ללא ספיגה. למרות זאת, במכבי הבהירו: "הוא שוער ברמה גבוהה מאוד עם יכולת נהדרת. אסור לשכוח שהוא הגיע לטווח ארוך. כרגע, טננבאום בכושר שיא אבל גם הזמן של יאניוטיס יגיע".

אורוש ניקוליץ', צ'יקו אופואדו, שרן ייני ודור פרץ הפצועים צפויים להיעדר גם מהמשחק הקרוב. אנריק סבוריט עשוי לקבל מנוחה אם לא יתאושש בזמן מהמכה שקיבל בק"ש. לקראת הדרבי, שחקנים בקבוצה אמרו: "אנחנו מתרכזים רק בנו. יושב לנו בראש שבשנה שעברה לא ניצחנו אותם פעמיים בליגה. בבלומפילד, עם האוירה שתהיה, נעשה הכל כדי לנצח".

יתאושש בזמן? סבוריט (סוכנות ג'יני)
יתאושש בזמן? סבוריט (סוכנות ג'יני)
מעבר לתגובות