איביץ': השאיפות של מכבי תל אביב גדלות, וכך גם שלי

מאמן האלופה יסיים את חוזהו בקיץ, אבל סיפר בסרביה כי ישנו סעיף שמאפשר את המשך ההתקשרות באופן אוטומטי אם שני הצדדים מרוצים. עם זאת, הוא לא בטוח בנוגע לעתידו: "נראה אם השאיפות שלנו יהיו דומות כשיגיע הזמן לדבר על זה". ומה הוא חושב על הדרבי?

א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

בין ההישגים הרבים שרשמה במהלך העשור הנוכחי, מכבי תל אביב חווה בימים אלה תקופה היסטורית, לא פחות. 11 משחקים ללא ספיגה מפתיחת העונה לא רק מהווים שיא ישראלי של דקות ללא ספיגה בסך הכל, אלא גם שיא עולמי למחזורים בהם קבוצה לא ספגה מתחילת העונה. אלא שבעוד ההווה מיוחד, העתיד של הצהובים נראה לא ברור, לפחות בכל מה שקשור לנושא המאמן.

בראיון שערך בארץ מולדתו, סרביה, ולדימיר איביץ' השאיר הרבה ערפל לגבי המשך דרכו בקרית שלום גם אחרי סיום העונה. "יש לי חוזה עד קיץ 2020, והוא מכיל סעיף שניתן להאריך אותו אוטומטית אם שני הצדדים מרוצים ומסכימים", חשף המאמן והוסיף: "השאיפות של המועדון גדלות, וכך גם השאיפות שלי. נראה אם השאיפות שלנו יהיו דומות כשיגיע הזמן לדבר על זה".

ההישג הנהדר של הצהובים בליגת העל הגיע עד סרביה, ואיביץ' סיפר על התחושות בעקבות הנתון ההיסטורי. "לא ידעתי ששברנו את השיא העולמי עד שהכתבים סיפרו לי על כך", סיפר, "אחר כך הבנו מה עשינו והייתה שמחה גדולה. מדובר בהצלחה, אבל השיאים מעניינים רק כשמנצחים משחקים והתוצאות טובות. לא חשבתי על הדברים האלה לפני המשחק הזה או המשחקים הקודמים".

המטרה הבאה של איביץ' קרובה מאוד. ביום רביעי הקרוב, בעוד יומיים, מחכה לו דרבי מול הפועל ת"א, שתרצה לקטוע את הרצף ולהיות הראשונה להכניע את דניאל טננבאום. המאמן: "יש לנו עוד שני משחקים השבוע כדי לסגור את הסיבוב הראשון. נגד הפועל זה הדרבי העירוני, אפשר להשוות אותו למשחק בין פרטיזן בלגרד לכוכב האדום בלגרד. אני בטוח שאנחנו יכולים להמשיך את הרצף. באף משחק לא היה קל, ויש לנו עוד הרבה על מה לשחק. אנחנו צריכים לקחת את זה משחק אחרי משחק".

טננבאום. ימשיך את הרצף? (דני מרון)
טננבאום. ימשיך את הרצף? (דני מרון)
מעבר לתגובות