"בטוח נבקיע בדרבי". רגשות מעורבים בהפועל

השחקנים עצבניים, אך בהנהלה אופטימיים. וגם: דמארי יחזור?

שירי אלג'ם
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

רגשות מעורבים בהפועל תל אביב אחרי ההפסד 1:0 אמש (ראשון) לבית"ר ירושלים. במועדון אומנם התאכזבו מאוד מהתוצאה, אך יצאו מרוצים מהיכולת שהשחקנים הפגינו במחצית השנייה.

אצל השחקנים, מנגד, ההפסד התקבל בצורה קשה יותר. עמנואל בואטנג זרק את מגני העצם שלו על כר הדשא עם שריקת הסיום, וגם מרווין פירסמן הטיח ברצפה תחבושת אלסטית בעת הירידה לחדר ההלבשה. על פניהם של השחקנים ניכרה אכזבה רבה, ובשיחות סגורות הם דיברו על המצבים שהם הגיעו אליהם, בעיקר זה של עומרי אלטמן (שטל בן חיים הציל), וכיצד הם לא ידעו לנצל אותם.

ביום שאחרי ההפסד, המאמן ניר קלינגר ערך לשחקנים אסיפה בה ביקש מהם להמשיך את היכולת מהמחצית השנייה מול מכבי ת"א. "הייתה מחצית ראשונה לא טובה שלנו", אמרו במועדון. "לא ברור למה נתנו לבית"ר כל כך הרבה כבוד, אבל במחצית השנייה ראינו שיפור. לא הגיע לנו להפסיד, היינו שווים גול".

בהפסקה, קלינגר העיר את השחקנים שלו ובעיקר ביקש מהם לשחק משוחרר יותר, בלי פחד ולצאת קדימה. ואכן, נראה שהדברים של המאמן חלחלו, מאחר שהאדומים סיפקו מחצית שנייה טובה יותר. משה סיני, נציג הבעלים, ירד בסיום לחדר ההלבשה ושוחח ארוכות עם שרון ניסנוב, אחד מהבעלים. בהפסקה אגב, סיני נותר ביציע.

כעת, לאדומים לא נותר זמן רב להתאושש, שכן מכבי תל אביב מחכה להם כבר ביום רביעי, בדרבי הגדול של העיר. בדומה למפגשי דרבי בשנים האחרונות, השחקנים של קלינגר יגיעו כאנדרדוג ברור, אבל למרות זאת בחודורוב מנסים לשמור על אופטימיות."מה יהיה בדרבי? ניתן גול בטוח", אמר גורם בכיר במועדון.

"אנחנו לא חוששים מהדרבי, באים לשחק כדורגל" אמר עיאד אבו עביד. "אני זוכר כבר דרבים שבאנו גם כאנדרדוג,  לדרבי יש חוקים משלו ואי אפשר לדעת איך יתפתח המשחק הזה. ברור שאנחנו מאמינים שאפשר להפתיע את מכבי, אם לא היינו מאמינים, היה עדיף שלא לעלות למשחק".

עומר דמארי, שנותר מחוץ לסגל בשל הפציעה שלו במפשעה, ישוב ל-18 של קלינגר ברביעי. סטפן ספירובסקי, שעדיין לא התאושש מכאבים בברך, נמצא בספק. מאור בוזגלו ייעדר גם בדרבי, וטרם ברור מתי הוא ישוב למגרשים. החשש העיקרי במחלת הנשיקה הוא פגיעה בטחול, ולכן גם כשיוכל לשוב להתאמן, הוא יעשה זאת תחילה ללא כדור ובהדרגה, עד שיוכל לחזור לאימונים מלאים.

קלינגר. העיר את השחקנים במחצית (ניר קידר)
קלינגר. העיר את השחקנים במחצית (ניר קידר)
מעבר לתגובות