ושוב איתכם: מליקסון בסגל הפועל ב"ש לכפ"ס

קפטן הפועל באר שבע מתקרב לקבלת הדקות הראשונות שלו העונה. בכר מתכנן מהפכה בהרכב שתכלול את האסלביינק ואת זריהן. ברקת ורחמים לקחו שחקנים לשיחות אישיות

מוטי פשכצקי
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

אחרי שני הפסדים רצופים, לסקציה נס ציונה ולבני יהודה, הפועל באר שבע תנסה לחזור למסלול ותתארח מחר (שלישי, 20:15) אצל הפועל כפר סבא. "התרופה הכי טובה למצב שלנו היא ניצחון. אין דרך אחרת", אמרו בקבוצה.

הבשורה הגדולה מבחינת הקבוצה מבירת הנגב מגיעה מכיוונו של מאור מליקסון. שישה חודשים וחצי אחרי שדרך בפעם האחרונה על הדשא במשחק רשמי, הקפטן, שעבר ניתוח בטן שהסתבך, נכלל לראשונה בסגל של ברק בכר. על האפשרות שיהיה בסגל פורסם לראשונה באתר ערוץ הספורט.

בצוות המקצועי תכננו להעניק למיגל ויטור מנוחה, אבל הכרטיס האדום שספג עמית ביטון בהפסד לבני יהודה הרס את התוכנית והפורטוגלי יפתח במרכז ההגנה לצד לואי טאהא, שישוב להרכב. גם נייג'ל האסלביינק, שהושעה במשחק האחרון, ישוב ל-11 של בכר, כמו גם אורן ביטון, מרואן קבהא וניב זריהן. בנוסף, לא מן הנמנע שבן ביטון יקבל מנוחה, ודוד קלטינס יוסט במקומו לעמדת המגן הימני.

בפעם השנייה העונה, ביקשה אתמול אלונה ברקת לדבר עם השחקנים. בפעם הקודמת זה קרה אחרי ההדחה מאירופה, וגם הפעם השיחה לא הייתה קשה או מתוחה אלא התנהלה באווירה טובה. בנוסף, ברקת בחרה יחד עם אסי רחמים לקחת כמה שחקנים לשיחות אישיות, בין היתר לואי טאהא ועדן שמיר, זאת כדי להבין מה לא עובד בקבוצה.

המאמן ברק בכר אמר לקראת המשחק מול כפ"ס: "אנחנו מייצגים מועדון גדול וכחלק מזה אנחנו מחוייבים למצוא פתרונות ולהתמודד עם קשיים גם ברגעים פחות טובים. התקופה האחרונה לא פשוטה ודווקא בה עלינו לגלות אופי. מצפה לנו משחק חוץ קשה במושבה ואנחנו צריכים להיות מרוכזים רק בו".

בכר. מהפכה בהרכב (אלן שיבר)
בכר. מהפכה בהרכב (אלן שיבר)
מליקסון. יחזור לדשא כבר מחר? (דני מרון)
מליקסון. יחזור לדשא כבר מחר? (דני מרון)
מעבר לתגובות