נתניה קנסה את רומן גולובארט ב-8,000 שקל

בפי שפורסם: הבלם איחר לחזור לארץ ועלה באחוזי שומן

מוטי פשכצקי
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

אחרי שני ניצחונות רצופים ויממה לפני משחק ליגה נוסף מול עירוני קריית שמונה, במכבי נתניה החליטו להעמיד הבוקר (שני) את רומן גולובארט לוועדה משמעת פנימית, בטענה כי עבר על מספר נהלים.

הבלם הספרדי, שנקנס ב-4,000 שקלים מאחר שסירב לעלות לשחק עם GPS, נקנס בסכום כפול של 8,000 שקלים. לערוץ הספורט נודע כי השחקן עבר על שלוש עבירות משמעת - איחור של יום בהגעה לארץ מחופשה שבה גם לא ענה לטלפונים בעת ששה בחו"ל, עלייה באחוזי השומן, ואכילת פלאפל, לאחר שתמונה הועברה למועדון והופצה גם ברשתות החברתיות.

זה לא סוד שבנתניה לא מעוניינים בגולובארט, אחרי ששילמו עליו כ-700 אלף ש"ח, ובמועדון היו שמחים שימצא קבוצה אחרת. עם זאת, הספרדי מתעקש להישאר עד לקבלת פיצוי מלא, בדיוק כמו בן ארצו, המגן בורחה הררה.

גולובארט מצידו, מרגיש לא רצוי. הוא התייעץ אתמול עם ארגון השחקנים הספרדי, והיום יגיע לוועדת המשמעת עם נציגי ארגון השחקנים הישראלי, ניר אלון ומושיקו מישאלוף. הבלם טוען כי הטלפון ותיקו האישי נגנבו, ולכן לא יכול היה ליצור קשר. כדי להוכיח את טענתו, הוא הצטייד במכתב התלונה שהגיש במשטרה, בנוסף לחשבון טלפון, שהגיע בתוך יממה ל-44 אלף שקלים, כהוכחה לטענתו שהנייד שלו נגנב ומישהו אחר השתמש בו.

במקביל, בצוות המקצועי מעדיפים שלא להתעסק בנושא, אלא להתרכז רק במשחק מול ק"ש. היהלומים מקווים לסיים את המפגש עם הקבוצה הצפונית עם שלוש נקודות, במטרה להגיע עם המון ביטחון למחזור לאחר מכן מול מכבי ת"א. מבחינה מקצועית, את אביב אברהם המורחק צפוי להחליף סתיו פיניש, בעוד ניקו אולסק, שלא נכלל בסגל בניצחון על הפועל חיפה, ישוב ל-18.

גולובארט. בנתניה ישמחו לראות אותו בקבוצה אחרת (ברני ארדוב)
גולובארט. בנתניה ישמחו לראות אותו בקבוצה אחרת (ברני ארדוב)
"מדובר במשחק חשוב מאוד עבורנו אשר יכול להחזיר אותנו למקום שבו אנו רוצים להיות", הכריז סלובודן דרפיץ' לקראת ק"ש. "היה לנו יום אחד להתאושש ועוד יום אחד ללמוד את היריבה ולהתכונן. אם השחקנים יבואו באותה הגישה ובאותו הרעב כמו במשחק בשבת בסמי עופר, נמשיך לראות את מכבי נתניה הרעבה, הלוחמת, זו שנהננו ממנה בשבת האחרונה".
נתניה תחגוג גם מול ק"ש? (ברני ארדוב)
נתניה תחגוג גם מול ק"ש? (ברני ארדוב)
מעבר לתגובות