"תמשיכו לא לספור אותנו": מכבי חיפה ממשיכה לחלום

גם ביכולת לא מבריקה, הירוקים רשמו ניצחון רביעי ברציפות (0:3 על חדרה) ונותרו מרחק 3 נקודות בלבד ממכבי תל אביב. בלבול צפוי לשמור על רוב ההרכב גם מול אשדוד ברביעי

מוטי פשכצקי
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

לא ביכולת מבריקה, אבל מול יריבה בהזמנה בדמות הפועל חדרה, מכבי חיפה שמרה על מרחק שלוש נקודות ממכבי תל אביב אחרי 0:3 קליל. "שימשיכו לא לספור אותנו במאבק על תואר האליפות", אמרו במועדון אחרי מה שהיה הניצחון הרביעי ברציפות של הירוקים.

"דווקא בגלל שחדרה באה אחרי משבר ובלי מאמן ההכנה הייתה יותר קשה. השחקנים ברוב הדקות לא הורידו רגל מהגז והיו מאוד ממושמעים", הוסיפו בחיפה.

שמרו על המומנטום בחזרה מהפגרה (אלן שיבר)
שמרו על המומנטום בחזרה מהפגרה (אלן שיבר)

נשיא המועדון יעקב שחר וסגנו עוזי מור ירדו לחדר ההלבשה ולחצו את ידי השחקנים. החגיגות הפעם היו יותר מתונות, נוכח העובדה שכבר מחרתיים מצפה לירוקים משחק ליגה נוסף, הפעם מול מ.ס אשדוד. אגב, מרקו בלבול, בניגוד למאמנים אחרים, לא מאמין ברוטציה ולכן למעט התלבטות אחת בקישור אם להשאיר את יובל אשכנזי שאיבד לא מעט כדורים, יתר שחקני השדה ימשיכו בהרכב. לעומת זאת, מוחמד עוואד, רמי גרשון, סינטיהאו סלליך וגיא חיימוב לא יתלבשו.

בלבול שמר על ההרכב שניצח את בית"ר ירושלים לפני הפגרה, אבל בחר להוציא דווקא את יאניק וילדסחוט, שהיה הטוב בשחקני הקבוצה במהלך המחצית השנייה. ירדן שועה, שכבש את שער הבכורה שלו העונה, רקד מול האוהדים גם דקות ארוכות אחרי הסיום ונראה כי השפעתו תלך ותגדל.

מי שנראה נסער הוא ז'אנדו פוקס, ששוב התחמם ולא נכנס. מצד שני, חיפה, למרות הרוטציה הקצרה, שוב הצליחה להבקיע שלושה שערים והעלתה את מאזנה ל-24 כיבושים, שבעה יותר מהמוליכה מכבי ת"א.

שועה, נראה כי השפעתו תלך ותגדל (אלן שיבר)
שועה, נראה כי השפעתו תלך ותגדל (אלן שיבר)
מעבר לתגובות