"האם שועה הרוויח מקום בהרכב? נחכה ונראה"

מרקו בלבול על החלוץ שכבש שער בכורה העונה מול הפועל חדרה. ומה מכבי חיפה תצטרך לשפר כדי לזכות באליפות?

א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

הניצחון של מכבי חיפה על הפועל חדרה הובטח הרבה לפני הדקה ה-87, אבל באותו הרגע הגיע הסיפור הכי גדול של ההתמודדות. אחרי לא מעט תקריות ועלייה לכותרות מהסיבות הלא נכונות, ירדן שועה כבש את שערו הראשון העונה וקבע 0:3 לזכות הירוקים, תוצאה שנשמרה עד שריקת הנעילה.

"ירדן עובד קשה ואני שמח בשבילו, הוא משקיע המון כדי לתפוס את המקום בהרכב", אמר מרקו בלבול על החלוץ שלו, שבכלל עלה מהספסל. כשנשאל המאמן אם בעקבות השער הרוויח שועה את המקום בהרכב בעתיד הקרוב, ענה: "נחכה ונראה". נטע לביא הוסיף לגבי שועה: "הוא הגיע לקבוצה גדולה והוא עובר תהליך. אני בטוח שהוא עוד יתרום הרבה העונה".

על המשחק עצמו, מהיותר נוחים שידעה חיפה העונה, הוסיף בלבול: "שמח שניצחנו בתוצאה הזו, טוב לחזור כך מהפגרה. נצמדנו לתכנית המשחק, אבל כמובן שיש דברים לשפר וטוב לעשות זאת אחרי ניצחון. לא היינו מספיק חדים והיינו יכולים לגמור את המשחק בחצי הראשון. אנחנו צריכים לדעת להיות בפוקוס 90 דקות, זה לא היה המקרה הערב".

עם הניצחון, הירוקים החזירו את הפער ממכבי תל אביב לשלוש נקודות בלבד. בעוד לצהובים יש את ההגנה הטובה בליגה והם טרם ספגו, חיפה הגדילה את הפער בשערי זכות ל-17:24. כשנשאל בלבול אם קבוצתו בשלה ללכת עד הסוף, הוא הבהיר: "מוקדם להגיד, הליגה קשה וצפופה. אם אנחנו רוצים ללכת עד הסוף, נצטרך לשפר את ההגנה".

מרוצה, אבל לא עד הסוף. בלבול (אלן שיבר)
מרוצה, אבל לא עד הסוף. בלבול (אלן שיבר)
שועה חוגג. סיפור המשחק (אלן שיבר)
שועה חוגג. סיפור המשחק (אלן שיבר)
יכולים ללכת עד הסוף? (אלן שיבר)
יכולים ללכת עד הסוף? (אלן שיבר)
מעבר לתגובות