"יש הרבה לחץ על החלוצים. השערים יגיעו"

כפ"ס רושמת 4 משחקים ברצף מבלי לכבוש: "מתאזרים בסבלנות"

גיל לוין
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

אכזבה נוספת בהפועל כפר סבא, שרשמה משחק חמישי ברציפות ללא ניצחון בתיקו המאופס אמש (שבת) מול מ.ס אשדוד באצטדיון הי"א. עם 10 נקודות מ-33 אפשריות, מפלס הלחץ מטפס אצל העולה החדשה, כשהתחתית בוערת והיא לא מצליחה לעצור את כדור השלג הזה, שעלול להוביל אותה לקרבות תחתית בשלב מוקדם של העונה.

מה שאפילו מטריד עוד יותר את הצוות המקצועי בשרון זה הפן ההתקפי, כשהחולייה הקדמית לא הצליחה לייצר אפילו שער בודד במשך ארבעה משחקים. גם הריענון, או "הניעור" כפי שכינו את זה בקבוצה, שאופיר חיים ביצע בהתקפה (ספסל את בנג'מין קוקו ובובקאר טראורה), לא ממש הועיל והמאמן עזב את האצטדיון מתוסכל במיוחד.

"זה הכדורגל", שיתף שחקן הקישור הגנאי, גרשון קופי, על התחושות מחדר ההלבשה: "לחלוצים יש הרבה אחריות על הכתפיים. הם צריכים לכבוש וכשהם לא - הם נכנסים ללחץ. הלחץ הוא בדרך כלל חיובי, הכל תלוי איך אתה לוקח אותו. אבל יש לנו חדר הלבשה מאד טוב, אז אנחנו פשוט מתאזרים בסבלנות. השערים יגיעו".

במחזור הבא מחכה לעולה החדשה משוכה לא פשוטה בכלל כשתארח את הפועל באר שבע באצטדיון המושבה. "שמעתי על הפועל ב"ש וגם צפיתי בהם כמה פעמים בטלוויזיה. הם קבוצה טובה ממה שראיתי. אני לא רואה אותם כאלופים, אבל הם כן קבוצה טובה ואני מכבד אותם כמו כל קבוצה אחרת", סיפר קופי. "אני מקווה שמולם אנחנו נצליח לקחת את ההזדמנויות שאנחנו מגיעים אליהם ולכבוש".

הקשר בן ה-28 שהגיע לכפר סבא בקיץ האחרון סיפר על ההתאקלמות שלו: "קוראים לי גרשון ומאז שנולדתי כל הזמן אמרו לי שיש לי שם עברי, אז אני זוכר שכשהגעתי לישראל, חשבתי לעצמי אולי זה בכלל היה הייעוד שלי", סיפר בהלצה. "כפר סבא היא משפחה נהדרת, קיבלו אותי יפה".

חיים, עוד משחק ללא שער זכות (לירון מולדובן)
חיים, עוד משחק ללא שער זכות (לירון מולדובן)
מעבר לתגובות