"שוב נשדדנו": כעס ברעננה על שופטי ה-VAR

במועדון דורשים תחקיר אחרי ה-0:0 מול נס ציונה והשער שנפסל להם: "לשקול את המשך השימוש במערכת"

גיל לוין
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

הפועל רעננה רשמה לא פחות מתשעה משחקים רצופים ללא ניצחון, כשהסתפקה בתיקו מאכזב ומאופס מול סקציה נס ציונה (אמש) באצטדיון המושבה. בתוך כך, ברעננה הרגישו כי התוצאה לא משקפת את המשחק וטוענים כי פעם נוספת הוא הוכרע בטעויות שיפוט.

בשרון זועמים על צוות שופטי המסך, שפסל שער שנראה חוקי בנבדל מפוקפק: "לא יכול להיות ששוב הקבוצה נשדדת לאחר טענה אבסורדית לנבדל", אמרו בתסכול במועדון, כשהם מתכוונים למהלך הנהדר בו ירדן כהן, שעל פי צוות השיפוט קיבל את הכדור בנבדל, בישל עם עומק מושלם לעידן שמש שכבש.

ברעננה זעמו על החלטת השופטים והם דורשים, ולא בפעם הראשונה, להוציא את מערכת ה-VAR מהכדורגל הישראלי. "אנחנו מבקשים לעשות תחקיר מקיף באשר לגול החוקי שנפסל. אם אין אפשרות לשופטי המסך, בשל מספר מצלמות מועט או זוויות בעייתיות, לתת החלטות, צריך לשקול את המשך השימוש במערכת".

בינתיים במועדון התנחמו מהיכולת המשתפרת שהציג שמש, כשקיבל את הקרדיט בצדק ולראשונה פתח בהרכב של מנחם קורצקי. בצוות המקצועי שיבחו את שיתוף הפעולה הטוב שנוצר בינו ובין המגן השמאלי הצעיר, ירדן כהן. כמו כן, מחמאות הגיעו גם לעידו לוי וכארם ארשיד, שהיו קרובים לכבוש ולצערם רק רשמו החמצות ענק.

בתוך כך, בשרון מתכוננים לשבוע העמוס שלפניהם, כשמנוחה היא לא חלק מהתכניות. הבוקר ערכו בקבוצה אימון שחרור לשחקנים ששיחקו אמש ואימון רגיל לשאר הסגל, ומחר כבר ייערך האימון המסכם לקראת המפגש עם בני יהודה, ביום שלישי הקרוב בבלומפילד. ארבעה ימים מאוחר יותר, בשבת, יפגשו האדומים את הפועל כפר סבא לדרבי שרוני.

שמש קיבל מחמאות, אבל רעננה שוב לא ניצחה (אלן שיבר)
שמש קיבל מחמאות, אבל רעננה שוב לא ניצחה (אלן שיבר)
מעבר לתגובות