מחפשת חיזוק: אשדוד תנסה להביא חלוץ מגאנה

הקבוצה מעיר הנמל חושבת על החלון בינואר. שני שחקני נבחרת גאנה על הכוונת, אך הסיכויים שיגיעו נמוכים. קמאני יעזוב?

גיל לוין
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

אכזבה גדולה במ.ס אשדוד אחרי ה-0:0 המשמים אמש (שבת) מול הפועל כפר סבא. כבר תקופה שהקבוצה מעיר הנמל מציגה יכולת שלא מזכירה במקצת את פתיחת העונה הטובה, ובטח שלא מתכתבת עם הציפיות מן הסגל המבטיח שנרקם בה בקיץ.

נקודת האור אולי היחידה במשחק היא העובדה שלראשונה הצליחו האשדודים לשמור על רשת נקייה, וחוליית ההגנה ובראשה רועי משפתי, שמציג יכולת נהדרת, זכו למחמאות. בכל הקשור לפן ההתקפי, מוחמד כנעאן רשם מהלך מצוין כשנכנס כמחליף והפך ליחיד שהיה קרוב למצוא את השער, אבל כמעט זה לא מספיק ואשדוד, כאמור, רשמה משחק שני ברציפות ללא שערים.

בהנהלת המועדון לא מעלימים עין מהבעיות בחוליית ההתקפה ושוקדים בימים אלו על חיזוק התקפי לקראת חלון ההעברות של חודש ינואר. נכון לרגע זה לפחות, נראה שהחיזוק הבא של האשדודים יגיע, איך לא, מגאנה, כשבמועדון מתעניינים במספר שחקנים מהנבחרת המקומית.

אחד מהם הוא שחקן הכנף בן ה-19 ריצ'ארד דאנסו, המשחק בליגה השלישית בטיבה בארה"ב בקבוצת North texas, הנחשבת לקבוצת המילואים של FC Dallas מה-MLS. השחקן השני שעלה על הכוונת של ראשי אשדוד הוא החלוץ בן ה-22, ג'וזף אסו, שמוביל את אחת הקבוצות המעוטרות בליגה המקומית הבכירה, "הארטס אוף אוק" ונציגים מטעם הקבוצה מעיר הנמל אף הגיעו לצפות בו במשחק נגד FC Dreams. נכון לעכשיו נראה שהסיכויים שהשניים יגיעו די נמוכים.

כידוע, לאשדוד יש ניסיון טוב עם שחקנים מגאנה, כמו לאונרד אווסו וסמואל אלאבי המצטיינים בקבוצה. מנגד, מונטרי קמאני, גם הוא גנאי, ממשיך לאכזב את הצוות המקצועי ובמידה ויצורף שחקן זר, המגן השמאלי הוא זה שעתיד לפנות את מקומו.

משחק משמים בין אשדוד לכפ"ס (לירון מולדובן)
משחק משמים בין אשדוד לכפ"ס (לירון מולדובן)
מעבר לתגובות