ברקת לשחקנים: "בטוחה שאתם מסוגלים ליותר"

בחדר ההלבשה של ב"ש מתוסכלים מהתוצאות: "הלכה האליפות"

מוטי פשכצקי
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

לראשונה העונה ובדציבלים גבוהים מאד, אוהדי הפועל באר שבע ליוו בקללות ובשריקות בוז את השחקנים לחדר ההלבשה אחרי ההפסד הביתי אמש (שבת) לבני יהודה, שהרחיק את הקבוצה של ברק בכר עד כדי 9 נקודות מהפסגה ועוד לא הסתיים הסיבוב הראשון.

"הלכה האליפות. אנחנו שווים מקום שלישי במקרה הטוב", הודו השחקנים המתוסכלים עם שריקת הסיום. אגב, חלק מהשחקנים שמחזיקים בחוזים ארוכים, חוששים שאם היכולת לא תשתפר משמעותית והקבוצה תחל להתדרדר בטבלה, הם יתבקשו לחפש קבוצה אחרת כבר בינואר. "אם נמשיך ככה, תהיה מהפכה בינואר", אמרו חלק מהם.

מאז ההדחה מאירופה בתחילת העונה אלונה ברקת לא קיימה אסיפה עם השחקנים. הבוקר (ראשון), כמה שעות אחרי ההפסד השני ברציפות בליגה, הגיעה הבעלים למתחם וביקשה את רשות הדיבור: "אני מאמינה בסגל הקיים, אבל בטוחה שאתם יכולים להוציא מעצמכם יותר", אמרה ברקת ברוגע לא אופייני אחרי התצוגה של אתמול. "אנחנו קבוצה טובה ויש מחרתיים משחק שבו אנחנו יכולים לתקן. תרימו את הראש".

עוד עונה הלכה לאיבוד? (ניר קידר)
עוד עונה הלכה לאיבוד? (ניר קידר)

ברקת והמנכ"ל אסי רחמים נצפו מדברים כמה דקות במסדרון המוביל לחדר ההלבשה. רחמים, שבדרך כלל לא מרבה בדיבור עם השחקנים בסיום משחק, נכנס לחדר ההלבשה ואמר: "שכולם ירימו את הראש. זה הזמן להיות ביחד ולא לחפש אשמים". ברקת, רחמים וברק בכר צפויים לשבת בקרוב, אולי עוד לפני המשחק מול הפועל כפ"ס בשלישי, כדי לנסות ולהבין מה לא עובד.

בכר, אגב, ביצע לא פחות מחמישה שינויים בהרכב ביחס ל-11 שפתחו בהפסד לנס ציונה לפני הפגרה, אבל לא קיבל מהשחקנים שנכנסו תוצרת טובה יותר. שון גולדברג, ששבר את קו הנבדל, והשוער ארנסטס שטקוס ספגו ביקורת על יכולתם. לקראת המשחק מול כפ"ס צפויים שוב להיערך שינויים, ומרואן קבהא, ז'וסוואה, ניב זריהן, נייג'ל האסלביינק ואורן ביטון אמורים לפתוח.

מיגל ויטור יקבל החלטה בצוותא עם הצוות הרפואי אם יהיה נכון להעמיס עליו עוד 90 דקות או להעניק לו מנוחה כדי שיבוא רענן יותר למשחק מול מכבי חיפה בטרנר ביום שני הבא.

ויטור, עשוי לנוח בשלישי (ניר קידר)
ויטור, עשוי לנוח בשלישי (ניר קידר)
מעבר לתגובות