"אמרו שאני לא מתאים ולא רוצה להיות פה"

בצ'יראי פתח את הלב בפני אוהדי נתניה: "החזרתי על האמון בי"

מוטי פשכצקי
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

ה-1:3 על הפועל חיפה אתמול (שבת), שהיה ניצחון החוץ הראשון העונה של מכבי נתניה והשני ברציפות, גרם לשמחה גדולה בחדר ההלבשה בסמי עופר. משחק ההקרבה בעשרה שחקנים במשך מחצית שלמה והרבה אופי שהציגו כל השחקנים, הובילו לעידוד אדיר מצד 1,000 האוהדים שעשו את הנסיעה לחיפה.

בצ'יראי, שספג ביקורות קשות מכל כיוון, חגג צמד שהפך אותו לאיש השמח ביותר על המגרש, ובחדר ההלבשה התחבק ארוכות עם המאמנים סלובודן דרפיץ' ושי ברדה, שידעו לתמוך בו גם ברגעים הקשים. "היו אנשים רעים שאמרו שאני לא מתאים, שאני לא רוצה להיות פה. דיברו על המשקל שלי וטענו שאין לי חשק. שתקתי ועבדתי קשה. קיבלתי חום מהמאמנים וידעתי שאחזיר להם על האמון בי", אמר החלוץ לאוהדים, שכמה מהם חיכו לו בסיום. "לחלוצים בכירים ממני הייתה גם תקופה לא טובה. אני תמיד האמנתי בעצמי". 

בצוות המקצועי החמיאו לבצ'יראי שנכנס כמחליף וכבש צמד אחרי תקופה ארוכה. בנוסף גם גבי קניקובסקי שהיה המצטיין, אלמוג כהן, רועי קהת, שלמרות שהחמיץ בחצי הראשון ידע להתגבר על זה ושני המגנים בן תורג'מן וכארם ג'אבר, הוזכרו לטובה. "אם לא ניקח נקודות במשחק מול ק"ש באמצע השבוע אז לא עשינו כלום", אמרו במועדון אחרי שריקת הסיום. "נכון שרואים שיפור, אבל אסור להסתנוור".

במועדון כעסו על אביב אברהם שספג כרטיס צהוב שני במחצית הראשונה וזאת אחרי שסלובודאן דרפיץ הזהיר אותו אחרי שספג את הצהוב הראשון, להיזהר לא לספוג את השני. אברהם יחסר במשחק הקרוב בשלישי מול הפועל ק"ש. סתיו פיניש, ניקולאס אולסק או יחמיר היקה יפתחו במקומו. רומן גולובארט יחזור לסגל אחרי צהובים אך לא צפוי לשוב ל-11.

"החזרתי על האמון בי" (ברני ארדוב)
"החזרתי על האמון בי" (ברני ארדוב)
מעבר לתגובות