"מכבי ת"א שוב תברח? הפעם יש לנו קבוצה אחרת"

בכר רגוע למרות הפסד ב"ש. וגם: העקיצה של אבוקסיס ל-VAR

א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

אם מישהו חשב שההפסד של הפועל באר שבע לסקציה נס ציונה היה מקרי או עייפות שתיפתר אחרי פגרה ארוכה ונוחה, ה-2:1 שלה לבני יהודה גרם לו לחשוב על כך פעם נוספת. האדומים סיפקו משחק רע בטרנר, איבדו יתרון מבטיח וכעת הם רחוקים תשע נקודות מהפסגה בלי יותר מדי סיבות להיות אופטימיים.

"אלה תחושות לא נעימות להפסיד פעמיים ברציפות ופעם ראשונה בטרנר", הודה ברק בכר בסיום וניתח: "שלטנו במחצית הראשונה והיינו טובים יותר, אבל ספגנו במחצית השנייה ואז הלכנו לאיבוד. לא עשינו דברים בצורה נכונה. הפסדנו לקבוצה מצוינת שהצליחה להביך אותנו בסוף".

כשנשאל האם הבריחה של מכבי ת"א מזכירה את זו שבשנה שעברה הכריז בכר: "אני מאמין באמת שיש פה קבוצה אחרת וחבר'ה מחויבים שרוצים להצליח. היינו מוכנים לכך שיהיו נפילות במהלך השנה וזה קורה, אבל כרגע נותר להתכונן לשלישי".

"החבר'ה רצו וניסו ולא הצליח. הביטחון ירד אחרי השוויון יש תקופות כאלו, המחצית השנייה הייתה רעה מאוד", הוסיף בכר וסיכם: "רוצה לראות איך מרימים את החבר'ה, כרגע אחרי שני הפסדים. אנחנו כואבים".

ב"ש אובדת עצות (ניר קידר)
ב"ש אובדת עצות (ניר קידר)
"ב"ש קבוצה אחרת משנה שעברה" (ניר קידר)
"ב"ש קבוצה אחרת משנה שעברה" (ניר קידר)

מן העבר השני, בני יהודה מתחילה להתייצב ועם הניצחון היוקרתי בטרנר סופרת כבר ניצחון שני רצוף שמסדר לה זמנית את המקום הרביעי. בדיוק בזמן כזה, יוסי אבוקסיס מצא את הזמן להתפייט ולעקוץ את מערכת ה-VAR, שבדקה את שער השוויון של עמית זנטי: "היום אתה יכול להגיע הביתה ואז יכולים להגיד לך שבוטל הגול. ה-VAR משנה את כל המשחק ובגלל זה לקח לי זמן עד ששמחתי".

בנוסף, פרגן אבוקסיס לזנטי שחגג צמד יקר: "אמרתי לזנטי שהוא עושה הכל יפה במשחק, אבל שיהיה מרוכז יותר. שמח שבמחצית השנייה הוא כבש פעמיים והשיג גולים גדולים. הוא צריך עוד לעבוד קשה וצריך לעשות את ההתקדמות שלו. שמח בשבילו".

"היום אפשר להגיע הביתה ולגלות שבוטל הגול" (ניר קידר)
"היום אפשר להגיע הביתה ולגלות שבוטל הגול" (ניר קידר)
מעבר לתגובות