"קניקובסקי? היהלום שלנו, הולך ומשתפר"

דראפיץ' החמיא לקשר ולבצ'יראי. אלמוג בוזגלו ינותח בכתפו ביום שני

יגאל גולדשטיין
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

אחרי פתיחת עונה קשה ואינספור ביקורות ברקע, מכבי נתניה סוף סוף חיברה שני ניצחונות ברציפות ונשמה לרווחה. זה לא היה פשוט ובהרבה רגעים נראה היה שהחבורה של סלובודן דראפיץ' את שי ברדה שוב תבעט בדלי, אבל למזלם הם קיבלו את פאטוס בצ'יראי במלוא תפארתו - וזה הספיק כדי להשיג 1:3 סופר חשוב על הפועל חיפה.

"כן, זה המשחק הכי טוב שלנו העונה", תיאר דראפיץ' את התחושות בסיום. "בפגרה הרגשנו שאנחנו רוצים לחזור למקומנו הטבעי, מקום שלא היינו בו עד כה. חסר לנו קצת נקודות, אבל אני מאוד מרוצה מהיכולת. 12 הנקודות נותנות לנו קצת אוויר, מצאנו שיטה מסוימת והרבה צעירים משחקים. אני חשוב שהמשחק בשלישי מאוד מאוד קריטי להמשך הליגה, הוא ייקבע אם נצא לדרך חדשה".

על השיטה החדשה, שיטת היהלום, הרחיב מאמן נתניה: "נמשיך איתה, אבל אנחנו עובדים על כמה שיטות. איך נשחק בשלישי? נראה. הגישה של השחקנים היא החשובה, לא השיטה. עד לפני שני משחקים הגישה לא הייתה טובה וזה היה ניכר על הדשא".

על צמד האסים שלו, פאטוס בצ'יראי וגבי קניקובסקי, הוסיף: "אם בצ'יראי עלה מספסל ונתן צמד, זה אומר שיש אווירה טובה בקבוצה. החבר'ה לקחו את זה בשיא הרצינות. בנוגע לקניקובסקי, הוא הולך ומשתפר. הוא היהלום שלנו ואני מקווה שימשיך ללכת באותה הדרך".

בצ'יראי. אם נתן צמד, יש אווירה טובה בקבוצה (ברני ארדוב)
בצ'יראי. אם נתן צמד, יש אווירה טובה בקבוצה (ברני ארדוב)

בצד השני, הרוחות נשמעו סוערות הרבה יותר. "המשחק היה פתוח במחצית הראשונה, שתי הקבוצות ידעו שהן יכולות לעלות ליתרון", אמר חיים סילבס בסיום. "נכנסו לפיגור וקיבלנו מתנה שהחזירה אותנו למשחק. היינו צריכים יותר סבלנות ויותר עוצמה, היינו צריכים לדעת להתמודד עם המתפרצות. בדקות האחרונות הפקרנו את החלק האחורי וזה עלה לנו בגול נוסף. לפעמים אתה מנסה ללכת קדימה ולהמר, בטח מול עשרה שחקנים, וזה לא היה רחוק".

"אני מאוד מאוכזב מהגישה בקרן, זה קרה לנו כמה פעמים ולא למדנו לקח. נצטרך לתקן ולשפר את זה", המשיך סילבס. "במרבית המשחקים התחושה היא שכל ניצחון יקפיץ אותך במעלה הטבלה. הייתה לנו הזדמנות, אבל הייתה מולנו קבוצה שנלחמה. אנחנו מאוכזבים, אבל אין זמן להתבכיין. יש לנו משחק ברביעי וצריך להתכונן".

אם לא די בכך, הפועל חיפה קיבלה בשורות לא טובות בסיום המשחק. אלמוג בוזגלו, שהיה בספק להתמודדות ובסוף פתח בהרכב, יתאשפז בבית החולים ביום ראשון ולמחרת יעבור ניתוח בכתפו, דבר שיגרום לו להיעדר תקופה מהמגרשים.

בוזגלו. רק בריאות (ברני ארדוב)
בוזגלו. רק בריאות (ברני ארדוב)
מעבר לתגובות