אוואט חזר, יצפה במשחק מול כפ"ס מהיציע

מאמן מ.ס אשדוד החליט לשוב בהדרגה לאימוני הקבוצה

גיל לוין
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

בשורות טובות למ.ס אשדוד ולרוני אוואט בפרט, ששב אמש (רביעי) לראשונה לאימוני הקבוצה. לאחר התייעצויות עם גורמים רפואיים ולבטים אישיים רבים, סרב המאמן לוותר על הכדורגל והחליט לנסות לחזור בהדרגה זהירה אל קבוצתו, ממנה נעדר בשבוע האחרון.

כזכור, מזה תקופה ארוכה שהמאמן נמצא במצב בריאותי רגיש על רקע בעיות לבביות, כשבמהלך הפגרה אף אושפז בבית החולים והתבקש על ידי רופאיו לנטוש את אימוני הקבוצה ולהימנע מגורמי לחץ. לאחר ימים של חוסר וודאות ודאגה לשלומו, שב המאמן וזכה לקבלת פנים חמה בעיר הנמל.

בתוך כך, בחר אוואט שלא לקחת חלק פעיל באימון אותו הכין באופן תאורטי, והסתפק בלצפות בו מהצד בזמן שעוזרו, משה אוחיון, העביר אותו לשחקניו. אותה המתכונת צפויה להתנהל גם בשבת הקרובה, כשאוחיון יהיה זה שידריך על הקווים במפגש עם הפועל כפר סבא, בזמן שאוואט, שיהיה שותף בהכנות המקצועיות, יצפה במשחק מהיציע.

ברמה המקצועית אוואט ואוחיון נהנים מחדשות טובות גם מגזרת הפצועים. גיל כהן ולאונרד אווסו, שנפצעו לפני הפגרה, שבו לכשירות וצפויים לחזור להרכב במשחק הקרוב, כמו גם בלם נבחרת אוגנדה, טימותי אוואני, שמתאושש מפציעה קלה ברגלו ויעמוד גם הוא לרשותם של צמד המאמנים.

אוחיון, יעמוד על הקווים בשבת (אודי ציטיאט)
אוחיון, יעמוד על הקווים בשבת (אודי ציטיאט)
מעבר לתגובות