אביב סולומון ישוב להרכב כפ"ס, אטנדה בספק

המגן השלים את השיקום בשריר הארבע ראשי ויהיה כשיר לאשדוד. הבלם עדיין סובל מכאבים

גיל לוין
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

בצל תוצאות מאכזבות ויכולת מאכזבת אפילו יותר, הפועל כפר סבא עשתה הכל במהלך הפגרה על מנת לצבור אנרגיות חדשות ולשוב לליגה בפנים אחרות. רגע לפני שהקבוצה פוגשת את מ.ס אשדוד למשחק לא פשוט בשבת הקרובה, קיבלו בכפר סבא בשורה משמחת מגזרת הפצועים.

אביב סולומון, שסבל מקרע בשריר הארבע ראשי ועבר שיקום אינטנסיבי במהלך הפגרה, צפוי להיות כשיר להתמודדות. המגן השמאלי ערך אתמול (רביעי) אימון מלא עם חבריו לראשונה מאז הפציעה, כשהוא נראה טוב וצפוי לשוב הישר להרכב במפגש עם האקסית.

מנגד, סודיק אטנדה, שנראה היה כי כבר התאושש מהקרע במפשעה, ניסה גם הוא לשוב לאימונים אך חש כאבים ולכן עדיין מוגדר בספק לקרב, כשהסיכויים שיעמוד לרשות המאמן אופיר חיים די נמוכים. בתוך כך, מי שימשיך להחליף אותו הוא ג'ניה ברקמן, שישתף פעולה עם טל מכלוף במרכז ההגנה.

בינתיים, בצוות המקצועי מוטרדים בכל הקשור לפן ההתקפי, כשהחולייה הקדמית רחוקה מלספק את הסחורה והקבוצה סופרת שלושה משחקים רצופים ללא שער. "זה כדור שלג. כשלא מצליחים לכבוש, נכנסים מזה ללחץ שגם לא יאפשר לכבוש", הסבירו במועדון. "כל מה שאנחנו צריכים זה משחק אחד טוב כדי להחזיר את הביטחון".

אטנדה, עדיין בספק (אלן שיבר)
אטנדה, עדיין בספק (אלן שיבר)
מעבר לתגובות