ינואר בפתח: כפ"ס חזרה לנדות שחקנים

התופעה השנויה במחלוקת שוב כאן: צלישר ופורת התאמנו בנפרד

גיל לוין
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

חודש ינואר כבר מעבר לפינה ואיתו ייפתח מחדש חלון ההעברות. בהפועל כפר סבא נערכים לקראתו בניסיון לחזק את הסגל לקראת מאבקי התחתית הצפויים בהמשך העונה, אבל עוד לפני כן, הם מעוניינים להיפרד משחקנים על מנת לפנות מקום בתקציב. בעקבות כך, חזר המועדון להשתמש באחת התופעות השנויות במחלוקת בכדורגל הישראלי - "נידוי שחקנים".

עם תחילת האימון האחרון ולאחר שערכו חימום עם שאר חבריהם לקבוצה, התבקשו עומר צלישר וגל פורת להמשיך את האימון בנפרד עם מאמן הכושר. כאמור, זו לא הפעם הראשונה שהמועדון פועל באופן הזה, כשבמהלך הקיץ האחרון צלישר, פורת ופאדי זידאן נודו במשך שבועות, כשהאחרון היה היחיד שמצא קבוצה חדשה.

השניים לא נמצאים בתכניות המקצועיות של אופיר חיים. פורת התמודד על עמדת המגן הימני עם טום שלח, נכדו של הבעלים יצחק שום, ועם נועם גמון, שהובא במיוחד על ידי המאמן מהפועל עפולה. לגבי צלישר, הקשר מחזיק באחד החוזים הגבוהים בהפועל כפר סבא ושחרורו יפנה הרבה כסף לטובת רכש בינואר.

מכפר סבא נמסר בתגובה: "השחקנים חתומים על חוזה בהפועל כפ"ס. המועדון עומד בחוזה כדין, והם ימשיכו לקבל את היחס הטוב ביותר שהמועדון יכול לספק כל עוד לא מצאו קבוצה אחרת. לצערנו, הם אינם מצויים בתוכניות המקצועיות של המועדון. אנו מקווים כי ימצאו קבוצה בה יוכלו לשחק ולהציג את יכולתם".

מעבר לתגובות