"מקופחים מתחילת השנה, חסרות לנו נקודות"

הוועדה קבעה כי ק"ש קופחה מול הפועל, במועדון הביעו אכזבה

יגאל גולדשטיין
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

הכרונולוגיה של עירוני קרית שמונה מתחילת העונה די ברורה: היא התחילה כאחת הקבוצות המרשימות בגביע הטוטו, לאחר מכן הגיע המהפך וההפסד הכואב לבני יהודה במחזור הפתיחה, בהמשך ירידה משמעותית בביטחון ובתוצאות ולבסוף פיטוריי מאמנים. אבל ייתכן שלא הכל קורה באשמת הצפוניים?

נחזור רגע לאותו הפסד לבני יהודה בפתיחת העונה. אחרי אותו משחק מעורר מחלוקת, הוועדה המקצועית של איגוד השופטים קבעה שההרחקה של אמיר בן שמעון הייתה לא מוצדקת, כאשר גם העובדה ששער הניצחון של בני יהודה נכבש לאחר תום מועד תוספת הזמן, גרמה לאנשי ק"ש תחושת קיפוח.

שבוע לאחר מכן, קבעה אותה ועדה מקצועית כי הגיע לק"ש פנדל במשחק הביתי נגד הפועל כפר סבא. כזכור בסיום אותו משחק, הבעלים איזי שרצקי, שמאז לקח צעד אחורה, עמד לדין בעקבות התלונות הקשות נגד השיפוט ובמיוחד נגד אלי חכמון.

שרצקי. לקח צעד אחורה (ג'וש אנצ'ו, סוכנות ג'יני)
שרצקי. לקח צעד אחורה (ג'וש אנצ'ו, סוכנות ג'יני)

אבל זה לא הסוף. אתמול (שישי) פירסמה הוועדה את מסקנותיה מהמחזור האחרון ומהן עולה כי שוב ק"ש קופחה, הפעם בעקבות אי שליפת כרטיס אדום מצד השופט, זיו אדלר, לחלוץ הפועל תל אביב, דמבה קמארה, ששלח מרפק לראשו של מרכוס דיניז.

אין מחלוקת על התחושה בק"ש, שאנשיה מאוד מתוסכלים בשל הטעויות נגדה מתחילת העונה: "אנחנו מקופחים מתחילת השנה, היינו צריכים להיות עם יותר נקודות. אם היינו משחקים מול עשרה שחקנים של הפועל תל אביב והיינו מקבלים פנדל נוסף שהגיע לנו, היינו יוצאים לפגרה עם ניצחון".

הקבוצה תשוב להתאמן בתחילת השבוע לאחר שהמאמן, קובי רפואה, העניק לשחקניו מספר ימי מנוחה אותם ניצלו רובם לחופשה קצרה באירופה. שלושת שחקני הצעירה, עומר לקאו, עדן קארצב וסמואל בראון, ישובו לאימונים לאחר המשחק נגד נבחרת ספרד ביום שני. לקאו רשם 90 דקות נגד מונטנגרו, קארצב שיחק 12 דקות.

מעבר לתגובות