ספירובסקי עלול להיעדר מק"ש, קמארה יחזור

הפועל ת"א תצא לדרך חדשה תחת קלינגר: "רוצים לראות שינוי"

שירי אלג'ם
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

בהפועל תל אביב מקווים לצאת מחר (שבת) לדרך חדשה במשחק מול הפועל קריית שמונה, שיהיה משחק הבכורה של ניר קלינגר על הקווים ושל משה סיני כנציג הבעלים. האדומים ייצאו מאוחר יותר היום לבית מלון בצפון, שם ישהו עד סמוך לשעת המשחק.

"המשחק מול ק"ש הוא סופר חשוב וכבר מחר אנחנו רוצים לראות שינוי בגישה של השחקנים. רוצים לראות קבוצה לוחמת, שעובדת כל דקה במגרש, קבוצה בטירוף", אמרו במועדון.

קלינגר העביר בסך הכל שלושה אימונים בחודורוב, כשבאימון המסכם לא תרגל הרכב. הוא ייאלץ להסתדר ללא שחר הירש, שגמר את העונה בשל קרע ברצועה הצולבת, עומר דמארי, שסובל מקרע במפשעה, ועמנואל בואטנג שמחלים מהניתוח בברך. מי שעוד נמצא בספק גדול הוא סטפן ספירובסקי, שנעדר גם מהמפגש מול מכבי חיפה וגם הבוקר ערך אימון חלקי. מי שהתאושש הוא דמבה קמארה, שיפתח בחוד.

ניר לקס שהיה מורחק במשחק האחרון צפוי לשוב להרכב. ייתכן שקלינגר גם ימשיך לתת את הקרדיט לשי אייזן, קפטן קבוצת הנוער ששיחק 90 דקות מול הירוקים בשל מצוקת הקשרים וזכה למחמאות.

הרכב משוער: יואב ג'ראפי; איאד אבו עביד, אוראל דגני, רז שלמה, מרווין פירסמן; ניר לקס, רז כהן (שי אייזן), מאור בוזגלו; אור אינברום, עומרי אלטמן, דמבה קמארה.

קלינגר יוציא את הפועל ת"א לדרך חדשה? (דני מרון)
קלינגר יוציא את הפועל ת"א לדרך חדשה? (דני מרון)
מעבר לתגובות