רוני לוי: "אליפות? אנחנו מדברים במעשים"

מאמן בית"ר לפני חיפה: קבוצה מצוינת, אבל אנחנו באים לנצח

א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

לאחר שייצבו את הספינה, רשמו חמישה ניצחונות רצופים ושמרו על שער נקי 360 דקות רצופות, בית"ר ירושלים עומדת בפני מבחן אמיתי ראשון מאז מכבי ת"א. ביום ראשון הקבוצה מהבירה תצד לסמי עופר, שם תפגוש את מכבי חיפה המקומית, כשהמטרה ברורה: להצהיר כוונות ולהמשיך במומנטום.

"כל ניצחון הוא ניצחון חשוב", ניסה רוני לוי להוריד לקרקע במסיבת העיתונאים. "בטח אחרי נקודת ההתחלה שלנו, הביטחון של השחקנים היה למטה. אנחנו מתייחסים לכל משחק במלוא הרצינות, ברור שיש משחקים קשים יותר וחשובים יותר, במיוחד משחק שכל הכרטיסים בו נמכרו מראש והוא מעורר יותר עניין, אבל אנחנו רוצים לנצח".

"אמרתי גם אחרי המשחק, אנחנו מדברים במעשים", המשיך לוי. "כשאתה מנצח אתה מייצר ציפיות, וככל שנמשיך לנצח הציפיות ימשיכו לעלות. גם כשלקחתי אליפויות לא רצנו להגיד שאנחנו רצים אחרי התואר, אם נשחק טוב הדברים ידברו בעד עצמם. לא מדברים עלינו כפייבוריטים? כל אחד יכול להגיד מה שהוא רוצה, כמו שאמרתי, בסוף העובדות מדברות".

לוי. מדבר במעשים (ברני ארדוב)
לוי. מדבר במעשים (ברני ארדוב)

על הפן המקצועי אמר מאמן בית"ר: "שלושה בלמים? אנחנו רוצים לתרגל עוד אפשרות, בדרך כלל אנחנו משחקים בסגנון די קבוע. קינדה ייחסר לנו, מגיע לו הרבה מחמאות על ההשקעה שלו. בהזדמנות זו גם אאחל לו בהצלחה בנבחרת. המחליף שלו? יש עוד מחשבות על ההרכב, עד המשחק אחליט מי ישחק".

"חיפה קבוצה מצוינת, התוצאות שלה מדברות בעד עצמן. הם צברו נקודות בקצב גבוה, יחס השערים שלהם הוא טוב מאוד - מגיע להם את כל המחמאות. אנחנו יחסית בשלבים די מוקדמים של העונה, כמובן שניצחון במשחק חוץ קשה נגד יריבה טובה ייתן לנו המון אנרגיה וכוחות לעתיד, אבל יש עוד המון זמן להשיג נקודות ולשפר עמדות".

דיוגו ורדאסקה הוסיף על דבריי מאמנו: "המשחק הראשון היה קשה עבורי, לא התאמנתי טוב בקדם העונה. הכדורגל פה שונה, המזג אוויר שונה, לקח לי זמן להתאים את עצמי למדינה ולכדורגל. חיפה? סיפרו לי שזה משחק גדול, אנחנו רוצים לנצח כמו בכל משחק, תהיה אווירה נהדרת. אנחנו מנסים לקחת את זה צעד אחרי צעד, המטרה כעת היא חיפה. מבחינה אישית אני יכול להיות טוב יותר, אבל אני בדרך הנכונה ואני עובד קשה כדי להוכיח את זה".

ורדאסקה. מתאקלם (אלן שיבר)
ורדאסקה. מתאקלם (אלן שיבר)
מעבר לתגובות